Вітаю Вас, Гість

 

Н А В Ч А Н Н Я   Б Е З   К О Р Д О Н І В

Вчитель англійської мови Терещук Марина Тиберіївна  протягом 02 – 04 лютого 2023 року була учасником навчального курсу «Викладання та навчання у важкі часи», який проводився за підтримки Міністерства Освіти і Науки України у рамках глобальної програми Британської Ради «Language for Resilience» у м. Краків, Польща.

В рамках євроінтеграції класним керівником Фулайтар В. С. з учнями 4 класу було проведено віртуальну подорож визначними місцями Європи, переглянуто відео про природні окраси кожної країни. Новий матеріал було закріплено цікавими завданнями.

Європейська інтеграція в дії.

З 7 по 10 листопада у Братиславі відбувся семінар для чесько-словацько-українських вчителів суспільних предметів. Організатори семінару - Центр європейської політики (Словацька республіка, директор Каміл Сладек), ГО «Світ розвитку суспільства» (Україна , Оксана Іваць) у партнерстві з організацією EUTIS (Чеська республіка) провели навчальний семінар «Ефективне виховання для демократичного суспільства».

Нас, закарпатських вчителів, було троє - Савко Оксана, Кочан Василь, Ласько Надія.

Враження від участі неймовірно позитивні. Сама тема семінару надзвичайно актуальна як у Європі, так і в Україні, враховуючи гібридну війну, яку проти нас веде Росія, а в Європі триває емігрантська криза. Організатори запросили компетентних лекторів, політологів, представників громадських організацій, які співпрацюють зі школами у Словаччині та Чехії.

... Читати далі »

Виставка матеріалів «Україна - Європа».

В рамках роботи щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України в нашій школі організована ілюстративна виставка матеріалів «Україна - Європа».

.