Вітаю Вас, Гість
Василишина Оксана Степанівна
 
- 1984р. - закінчила факультет романо-германської філології УжДУ - 2000р. - встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 2010р. - присвоєно педагогічне звання «старший учитель» Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Гра та ігрова ситуація як один з найефективніших засобів організації роботи на уроках німецької мови». Вважаючи головним напрямом у навчанні іноземної мови «на­вчання із задоволенням», Оксана Степанівна має на увазі атмосферу радості, доброго настрою, розкутості, активності, зацікавленості, ситуатив­ної мотивації на кожному уроці, оскільки шлях до досягнення мети не менш важливий, ніж сама мета. Своє завдання бачить в тім, щоб знайти максимум педагогічних ситуацій, у яких може бути реалізоване прагнення дитини до активної пізнавальної діяльності. Намагається постійно удосконалювати процес навчання, що дозволить дітям ефективно і якісно засвоювати програмовий матеріал. Тому часто використовує ігри на уроках іноземної мови. У 2011 році стала лауреатом районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» у номінації «Німецька мова».
 
ЛАСЬКО НАДІЯ ФЕДОРІВНА
 
● вчитель історії, педагог-організатор ● освіта – вища, УжНУ ●  спеціаліст першої категорії
Ласько Н.Ф. працює над проблемним питанням «Індивідуальні та диференційовані підходи на уроках історії для набуття школярами ключових та предметних компетентностей». Надія Федорівна розробляє індивідуальні тести для тематичних атестацій, активно впроваджує на уроках історії інноваційні методи навчання. Особливу увагу вчитель приділяє формуванню в учнів національних та загальнолюдських цінностей, толерантного ставлення та поваги до інших народів, правової свідомості. - Здійснює підготовку учнів до взаємодії з соціальним середовищем, до самореалізації їх як особистостей в умовах багатоманітного світу через засвоєння комплексу знань. - Прививає в учнів почуття власної гідності, відповідальності, здатності визначати власну активну життєву позицію, робити свідомий вибір, встановлювати особисті цілі, спрямовані на розвиток суспільства, держави, забезпечення власного добробуту та добробуту своєї родини. Вчителька бере активну участь у роботі шкільного МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Надія Федорівна нагороджена грамотою відділу освіти та у справах національностей Ужгородської РДА.
 
 
Маркович Іван Андрійович
 
● вчитель математики та трудового навчання.
 ● освіта – вища, УжНУ ● спеціаліст вищої категорії, звання „Старший вчитель” ● Маркович І.А. працює над проблемним питанням „Формування самодостатньої та соціально адаптованої особистості ”. Бере активну участь у роботі шкільного та районного методоб’єднання, є членом творчої групи вчителів математики Ужгородського району, координатором школи у Міжнародному математичному конкурсі „Кенгуру”. У своїй роботі Іван Андрійович творчо застосовує різноманітні форми та методи роботи, привчає учнів логічно мислити, аналізувати, робити висновки і узагальнення, тощо. Його учні неодноразово ставали призерами та переможцями районного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики. ● Кредо вчителя: „Праця людини тільки величає її”. ● Маркович І.А. нагороджений грамотами відділу освіти та у справах національностей Ужгородської РДА та управління освіти Закарпатської ОДА.
 
 
Юрчук Вікторія Тиборівна
Освіта: вища, у 2003 році закінчила УжНУ
Спеціальність: філолог, викладач словацької мови та літератури  Категорія: 1.
Проблемне питання: «Методи та принципи вивчення словацької мови та літератури». У своїй роботі вчитель вміло застосовує різноманітні форми роботи, привчає учнів творчо опрацьовувати матеріал, прививає любов до словацької культурної спадщини. Вчитель використовує інноваційні методи навчання, впливає на інтелектуальну, моральну, емоційно-вольову, естетичну, сферу діяльності та мислення учнів на всіх уроках словацької мови та літератури. Кредо вчителя: «В кожній дитині треба бачити особистість».
 
 
Агєєва Наталія Ярославівна
 
Вчитель української мови та літератури
Освіта вища, закінчила УжДУ в 1983р.  Вчитель вищої категорії, педагогічне звання «старший вчитель»Агеєва Наталія Ярославівна володіє сучасними методами викладання української мови та літератури, систематично пра- цює над розвитком творчих здібностей учнів, вміє створити атмосферу добра, зацікавленості, творчого пошуку, Вчитель працює над проблемним питанням «Інноваційні технології навчання в розвитку творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури». Кредо вчителя : «Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес; працювати разом – це успіх » Агєєва Наталія Ярославівна багато років очолює шкільний музей етнографії, який організувала разом з учнями, є завідува- чем кабінету української мови та літератури. Під її керівництвом уже не перший рік учні школи працюють в МАН (секція фольклористика), де займають призові місця в районних та обласних турах. Наталія Ярославівна нещодавно стала призером районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012». Агєєва Н.Я бере активну участь у методичній роботі школи, є є головою шкільного методоб´єднання вчителів гуманітарного циклу. Неодноразово нагороджена грамотами відділу освіти та у справах національностей Ужгородської РДА та управління освіти Закарпатської ОДА.