Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Листопад » 30 » 16 днів проти насильства
16:23
16 днів проти насильства

Людина - не товар! 

У  9 класі(кл. кер. Дацюк О. В.) відбулась  виховна година з елементами тренінгу про попередження торгівлі людьми "Людина - не товар!", де учні визначили явище торгівлі людьми як прояв сучасного рабства,  причини та наслідки людської дискримінації. Довели, що торгівля людьми має глибокі історичні та етнонаціональні корені. Учні стали учасниками ситуативних вправ, які  вказали на алгоритм дій, що не  дадуть потрапити у критичну ситуацію.

Під час години спілкування "Ми - проти насилля", учні 8 класу з класним керівником Казик Т.Ф. поговорили про існування цих проблем у суспільстві, покращили свою обізнаність щодо боротьби з різними видами насильства та можливостями разом з вчителями створити безпечний простір для життя та навчання.

У Сторожницькому ліцеї,в 7 класі (класний керівник Агеєва Н.Я.) відбулася виховна година «Торгівля людьми—зло двадцять першого століття». Учні провели акцію «Ні насильству!!!»,намалювали плакат, висловивши солідарність з людьми,які зазнали знущань.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» в 10 класі  проведено виховний захід «Як вберегти себе від насилля!». Учні переглянули відеопрезентацію, ознайомилися зі статистикою злочинів щодо дітей та виробили абетку безпеки «Як не стати жертвою насилля».

Ми хочемо добра, без насильства і зла!

 

Саме під таким гаслом у 9 класі (кл. кер. Дацюк О. В.) пройшов навчальний тренінг. 

Учні відмітили, що ми живемо у світі, де існує таке негативне явище, як насилля. Прояви насильства супроводжують людство з давніх - давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж  прояви насильства порушують права людини, принципи  вільного та справедливого існування. Саме тому усі активно визначали "ворогів" зла, обговорювали ситуативні вправи і дійшли висновку, що зло, агресія і насильство - це прояв слабкості людини, і ними потрібно навчитися керувати.

У Сторожницькому ліцеї пройшла Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля",яка з 1991року підтримується міжнародною спільнотою,привернення уваги громадкості до актуальних для українського суспільствапроблемам подолання насильства у сімї,торгівлі людьми та жорстоко поводження з дітьми,гендерного насильства.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ АКЦІЇ:

1 Формування свідомості всіх учасників освітнього процесу щодо нетерпимого ставлення до насильства;

2 Проведення заходів з питань попередження насильства в сім'ї ,попереддення зазворюваності на ВІЛ,СНІД та торгівлі людьми. 

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" розпочалась з розповсюдження інформації про те ,чого бажає не тільки учень а й дорослий.

З 25 листопада для учнів 5-11 класів відбулася година психолога щодо міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок. ОФОРМЛЕННЯ ПЛАКАТУ "STOP-НАСИЛЬСТВУ"

1 грудня для учнів 5-11класів розповсюджувалась інформація в закладі освіти ,брошури "Не дай ВІЛу/СНІДу шанс"

2 грудня відбулось тематичне заняття у 8 кл. на тему "Мої знання -мо зброя" і розповмюдження у закладі освіти брошури "Скажи НІ сучасному рабству".

5 грудня учні ліцею у Міжнародний день Волонтера дінавались через інфографіку дізнавалиси "Чому варто бути волонтером"

7грудня наймолодші учні 1-4кл. дізналися про насилля про його наслідки. Учні створювали колаж на тему "Щасливе дитинство-дитинство без жорстокості".

8грудня у 5му класі відзначено Міжнародний день "Інваліда" де учні дізнавались про права та обовязки про телерантне відношення до людей з інвалідністю.

9 грудня учні 5-8кл. взяли участь у трейнінзі "Булінг і його значення і наслідки".Трейнінг провели представники благодійної організації "СпівДія- заради дітей".

У 5 класі був проведений виховний захід на тему "Мій улюблений світ без насильства"

У 4 класі учні створили колажний малюнок на тему" Щасливе дитинство"

Переглядів: 38 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]