Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Листопад » 30 » 16 днів проти насильства разом з психологом
11:55
16 днів проти насильства разом з психологом

У Сторожницькому ліцеї пройшла Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля",яка з 1991року підтримується міжнародною спільнотою,привернення уваги громадкості до актуальних для українського суспільствапроблемам подолання насильства у сімї,торгівлі людьми та жорстоко поводження з дітьми,гендерного насильства.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ АКЦІЇ:

1 Формування свідомості всіх учасників освітнього процесу щодо нетерпимого ставлення до насильства;

2 Проведення заходів з питань попередження насильства в сім'ї ,попереддення зазворюваності на ВІЛ,СНІД та торгівлі людьми. 

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" розпочалась з розповсюдження інформації про те ,чого бажає не тільки учень а й дорослий.

З 25 листопада для учнів 5-11 класів відбулася година психолога щодо міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок. ОФОРМЛЕННЯ ПЛАКАТУ "STOP-НАСИЛЬСТВУ"

1 грудня для учнів 5-11класів розповсюджувалась інформація в закладі освіти ,брошури "Не дай ВІЛу/СНІДу шанс"

2 грудня відбулось тематичне заняття у 8 кл. на тему "Мої знання -мо зброя" і розповмюдження у закладі освіти брошури "Скажи НІ сучасному рабству".

5 грудня учні ліцею у Міжнародний день Волонтера дінавались через інфографіку дізнавалиси "Чому варто бути волонтером"

7грудня наймолодші учні 1-4кл. дізналися про насилля про його наслідки. Учні створювали колаж на тему "Щасливе дитинство-дитинство без жорстокості".

8грудня у 5му класі відзначено Міжнародний день "Інваліда" де учні дізнавались про права та обовязки про телерантне відношення до людей з інвалідністю.

9 грудня учні 5-8кл. взяли участь у трейнінзі "Булінг і його значення і наслідки".Трейнінг провели представники благодійної організації "СпівДія- заради дітей".

У 5 класі був проведений виховний захід на тему "Мій улюблений світ без насильства"

У 4 класі учні створили колажний малюнок на тему" Щасливе дитинство"

Переглядів: 49 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]