Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Травень » 11

Відповідно до річного плану роботи школи з 05 травня по 08 травня 2014 року в Сторожницькій школі проходив тиждень початкових класів.

В понеділок 05 травня 2014 року було оголошено про відкриття тижня, ознайомлено з планом проведення. Учні 1-4 класів взяли участь у організації виставки дитячих робіт «Маленькі таланти».

У вівторок, 06 травня 2014 року, у 4 класі вчитель Юрчук В.Т. провела відкритий урок з математики на тему: «Таблиця вимірювання одиниць часу. Задачі на зведення до одиниці». Урок був проведений з використанням ІКТ, що допомогло зробити його цікавим, різноплановим та креативним. Учні старанно розв’язували цікаві задачі, відгадували різні математичні загадки, розвиваючи при цьому логічне мислення; обчислювали вирази. А також Вікторія Тиборівна провела  інтелектуальну гру «Найрозумніший» для учнів 3-4 класів. Переможцями стали: Куртанич Іван учень 3кл. та Костик Софія учениця 4кл., а всі інші учасники отримал ... Читати далі »

Переглядів: 360 | Додав: styopa | Дата: 11.05.2014 | Коментарі (0)

  Не владний Час

  Війни зітерти слід

  І вдячна пам’ять 

  Вічно буде жити. 

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло стільки років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах:

„Ніхто не забутий, ніщо не забуто”.

   Колектив Сторожницької школи вшанував пам'ять героїв Другої світової війни.

Напередодні свята учні під керівництвом вчителя трудового навчання Цмур Наталії Іванівни прибрали територію біля пам’ятника Воїну-Визволителю. А 8 травня педагог –організатор Ласько Надія Федорівна провела мітинг- реквієм «Ми пам’ятаємо Вас!». Учні старши ... Читати далі »

Переглядів: 392 | Додав: styopa | Дата: 11.05.2014 | Коментарі (0)