Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Травень » 12

8 травня Сторожницька школа наповнилась учнями з букетами квітів та червоними маками на грудях. Всі готувались відзначити День пам’яті та примирення. До школи завітали представники місцевого самоврядування на чолі з головою сільської ради Сікою В.П. та АЗПСМ. Завітали і найменші представники сільської громади – вихованці дитячого садочку з вихователями – Міцовдою М.М.  та Пастеляк  Н.С. Відкрив урочисту лінійку директор школи Огар В.І.   Учні школи під керівництвом вчителя історії Ласько Н.Ф. підготували літературно-музичну композицію «Ми пам’ятаємо героїв».        

     Перед присутніми  виступили голова сільради Сіка В.П. та лікар Устинова М.М. Вони ще раз нагадали дітям про події буремних років Другої світової війни та хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв ІІ Світової  війни та тих, що полягли на Сході України.

Традиційно діти та почесн ... Читати далі »

Переглядів: 534 | Додав: styopa | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)

    Слово «мама» росте з нами тихо, як ростуть дерева, сходить сонце, розквiтає квiтка, як тихо свiтить вечірня зоря i гладить по голiвцi рiдна рука. Ми складаємо шану i дяку всiм матерям. Бо як вiчне життя на землi, так вiчна мати — символ Добра, Миру, Щастя.

    З такими думками учні Сторожницької школи готувалися до чудового весняного свята – Дня матері. Святковий концерт підготували педагоги школи Ганич О.В., Белан Г.І., Панько В.О., Шкриба Н.П. під керівництвом педагога – організатора Ласько Надії Федорівни. В програмі звучали  пісні, смішинки, вірші. Справжньою окрасою свята стала лялькова вистава «Кошенятко заблудилось», в якій взяли участь учні 2 та 3 класів.

    Ми вітаємо жінок, наших мам, бабусь, сестер. Всіх кого ми знаємо і не знаємо. Всіх хто живе поруч з нами ... Читати далі »

Переглядів: 560 | Додав: styopa | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)