Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 18

13 жовтня, у переддень великого свята – Покрови Божої Матері та Дня захисника України учні нашої школи взяли участь у різноманітних заходах:

        На запрошення вчителів ЗВ в школу завітали учасники антитерористичної операції на сході України Кондратюк Борис Борисович (учасник прикордонних військ)  та Курик Ігор Казимирович, прапорщик 15 Гірсько-піхотного батальйону, який брав участь у бойових діях з перших днів війни.

Ці скромні герої розповідали дітям про життя в суворих умовах, про дружбу і взаємовиручку, про своїх побратимів, яких втратили на війні. Учні підготували для гостей концертну програму.

В цей же день відбулася  зустріч з волонтером  «Закарпатської громади» Гайдуком Тарасом.  Через нього для бійців, які перебувають у зоні АТО, передано продукти та предмети гігієни, зібрані учнями та педагогами школи.  

... Читати далі »

Переглядів: 460 | Додав: styopa | Дата: 18.10.2015 | Коментарі (0)

Творити добро -  це та риса, яка завжди була властива  українцям. У наш нелегкий час, коли так багато людей потребують допомоги, учні Сторожницької школи в черговий раз продемонстрували бажання допомагати іншим. А щоб ця допомога не була банальною, члени учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Ласько Н.Ф. вирішили заробити гроші, провівши благодійний ярмарок.

     16 жовтня у нашій школі проходив день здоров’я.  На загальношкільній лінійці Надія Федорівна наголосила, що кошти, зібрані на ярмарку, будуть направлені для поранених закарпатських воїнів і закликала всіх присутніх брати активну участь у цьому заході. Перед  спортивними ігра ... Читати далі »

Переглядів: 452 | Додав: styopa | Дата: 18.10.2015 | Коментарі (0)