Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 11

Слова «Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!» знову звучать неймовірно актуально. В цей день українці згадують як події сімдесятирічної давності, так і сучасні події на Сході України.

     6 травня до Сторожницької школи завітали представники місцевого самоврядування на чолі з головою сільської ради Сікою В.П. Після урочистої лінійки учні, вчителі та  гості разом поклали квіти до пам’ятника Воїну-Визволителю та хвилиною мовчання  вшанували пам'ять полеглих за свою Батьківщину.

       А напередодні в нашій школі побували військовослужбовці Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку. Це не просто військовослужбовці, а учасники АТО - капітан Братанич Олександр Іванович, прапорщик Бляшин Ігор Іванович, сержант Готра Василь Васильович. А капітан  Братанич  брав участь у боях під Дебальцеве. Наші гості принесли з собою цілий арсенал зброї,  щоб продемонструвати учням, що ... Читати далі »

Переглядів: 461 | Додав: styopa | Дата: 11.05.2016 | Коментарі (0)

Обереги для військовослужбовців

Педагогічний колектив Сторожницької школи приділяє значну увагу патріотичному вихованню учнів. Ми проводимо зустрічі з учасниками бойових дій, волонтерами, збираємо кошти для поранених воїнів, учні малюють малюнки, пишуть листи військовослужбовцям у зоні АТО.

         Наша школа налагодила дружні стосунки з військовими Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

Дізнавшись, що у зону проведення антитерористичної операції вирушає черговий загін військовослужбовців цієї  частини, учні 6 класу разом з вчителем трудового навчання Комоній Л.І. виготовили обереги для кожного в ... Читати далі »

Переглядів: 525 | Додав: styopa | Дата: 11.05.2016 | Коментарі (0)