Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 23

Усім нам давно відома істина «Людина починається з добра». Тільки людина здатна співчувати знедоленим та намагається внести частинку світла та тепла у їх життя.

 Ще в березні ми, члени учнівського самоврядування Сторожницької школи, спільно з студентами Ужгородського коледжу культури та мистецтв провели благодійну акцію «Переваги здорового способу життя». За зібрані кошти було вирішено закупити солодощі та відвідати дітей у школі-інтернаті.

    Небайдужі учні нашої школи та дорослі відгукнулися та принесли одяг,  іграшки, а  місцеві підприємці В. В. Шоля, В.В.Довганич, М.М.Піган в черговий раз долучилися до доброї справи та надали  солодощі. Діти, які перебувають у школах – інтернатах, звичайно ситі, про це дбає держава. Але не в традиціях закарпатців відвідувати дітей без цукерок.

     21 травня 2016 року ми  здіснили довгоочікувану поїздку до Часлівської школи – ... Читати далі »

Переглядів: 570 | Додав: styopa | Дата: 23.05.2016 | Коментарі (0)

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» від 03.12.2015р. №675, листа МОН України №1/3-148 від 24.03.2016р. та з метою виховання в учнів патріотизму, любові до своєї Батьківщини 23.05.2016р. учителями  Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сливка Б.М., Огар В.І. за участю ЗДВР Комоній Л.І. підготовлено і проведено виховний захід  для учнів старших класів на тему «Незалежність від 1991 року – назавжди». У виховному заході взяли участь учні 9-го класу Сливка Д., Піпаш В., Петрунь М., Горянк Я., Мицьо М., які підготували презентації на тему незалежності України. Комоній Л.І. виступила з цікавою інформацією в якій розповіла одну із версій назви України. Сливка Б.М.  та Огар В.І. проінформували учнів про етапи боротьби українського народу за незалежність. Про зацікавленість учнів до цього заходу свідчить той факт, що після закінчення заходу учні не розходилися, а давали ... Читати далі »

Переглядів: 588 | Додав: styopa | Дата: 23.05.2016 | Коментарі (0)