Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 24

«Наші козаки - розумні, кмітливі, спритні»

 

Напередодні свята Покрови та Дня українського козацтва у Сторожницькій школі відбулася спортивно- інтелектуальна гра «Наші козаки – розумні, кмітливі, спритні». Підготувала та провела ці веселі розваги вчитель історії Ласько Н.Ф.

 У змаганнях брали участь учні четвертого  та п’ятого класів - по троє хлопців та троє дівчат у команді. Було обрано справедливе журі, яке складалось з учителя біології Казик Т.Ф. та учениць 10 класу.

Діти змагалися у конкурсах «Пінгвіни», «Хто швидше з’їсть яблуко маленькою виделкою», хто швидше і правильно розкладе шашки, як козаки одяг прали та хто подує на лист паперу сильніше. У програмі були загадки, конкурс на знання історії козаччини та Київської Русі.

Глядачі у залі активно вболівали за любиму команду. Пристрасті кипіли не по-дитячому. Бажання перемогти демонстрували обидві команди. Ал ... Читати далі »

Переглядів: 598 | Додав: styopa | Дата: 24.10.2016 | Коментарі (0)

20 жовтня в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було проведено інтерактивне заняття «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Під керівництвом класних керівників 5 класу Ласько Н.Ф. та 7 класу Ганич О.В. учні працювали в змішаних групах. На початку заняття Олена Василівна  визначила проблемне питання та мету навчальної діяльності – знання правил безпеки захищає людину у надзвичайних ситуаціях так само, як одяг у непогоду. Учням було запропоновано «одягнути» чоловічка, записавши на елементах одягу основні правила безпечної поведінки при пожежі, поводженні з побутовою хімією та правила дорожнього руху. Робота в групах проходила жваво, учні продемонстрували креативність та нетрадиційне бачення загальновідомих істин. Під час презентації  робіт всі учні мали змогу повторити основні правила безпечної життєдіяльності.  ... Читати далі »

Переглядів: 498 | Додав: styopa | Дата: 24.10.2016 | Коментарі (0)