Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 08

Вже стало доброю традицією проводити зустрічі учнів Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів  з військовослужбовцями Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку. Остання така зустріч відбулася напередодні 25-ї річниці до Дня Збройних Сил України 5 грудня 2016 року в приміщенні будинку культури с.Сторожниця. До учнів школи завітали командир, офіцери, сержанти і солдати військової частини Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку, які провели урок мужності, ознайомили учнів 9,10,11 класів із будовою легкої стрілецької зброї, засобами захисту, які використовують бійці на полі бою, розповіли про свої будні та умови перебування в АТО. Після уроку мужності керівники  та військовослужбовці разом з учнями школи  стали учасниками концерту  у будинку культури с.Сторожниця. 

... Читати далі »

Переглядів: 513 | Додав: styopa | Дата: 08.12.2016 | Коментарі (0)

1 грудня у Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів  проходив районний семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів. Тема заняття – «Національно –патріотичне та правове виховання – важливий чинник формування національної свідомості учня».

      Загальноприйнятою метою у світовій теорії і практиці гуманістичного виховання був і залишається ідеал всебічно і гармонійно розвинутої особистості, який іде із глибини століть. Основним завданням сучасної школи є виховання свідомих громадян України, забезпечення умов для творчої самореалізації, самовизначення особистості. Це повинно бути осередком виховної системи.

      Заступник директора з виховної роботи Комоній Лариса Іванівна та педагог-організатор Ласько Надія Федорівна продемонстрували гостям здобутки своєї роботи у цьому напрямку.

       Сторожницька ... Читати далі »

Переглядів: 718 | Додав: styopa | Дата: 08.12.2016 | Коментарі (0)

 Милосердній людині не власти­во відступати від допомоги іншим при думці про власні проблеми. Коли вона бачить іншого, то легко уявляє рід­них людей або себе на його місці. Звідси й виникає по­треба — допомогти, проявити милосердя. Учні та вчителі Сторожницької школи декілька разів на рік проводять різноманітні доброчинні акції та передають зібрані кошти нашим військовим у зоні АТО. На початку навчального року актив учнівського самоврядування прийняв рішення всі зібрані речі  спрямовувати для поранених закарпатських воїнів.

Чергову акцію – збір подарунків -  було вирішено провести до Дня Святого Миколая. Було зібрано предмети гігієни, солодощі та необхідний одяг. Заодно діти принесли іграшки, дитячий одяг для діток, які мешкають у прифронтовій зоні.

  Наші діти малювали малюнки, писали листи пораненим воїнам, а учні 4 класу (кл. кер. Панько Віра Олександрівна) виготовили ще й  сніговичків як символ Нового рок ... Читати далі »

Переглядів: 425 | Додав: styopa | Дата: 08.12.2016 | Коментарі (0)