Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 27

Відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України

Напередодні визначних подій української історії – релігійного та державного свят – Дня українського козацтва та Дня захисника України у нашій школі відбулося немало подій, організованих адміністрацією школи – Огаром В.І, Комоній Л.І., Василишиною О.С.

Всі учні школи долучилися до благодійної акції, організованої Радою старшокласників Ужгородського району по збору продуктів харчування для воїнів АТО.

Традиційно на такі визначні свята до нас у школу приходять наші хороші друзі – військові Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку. Наші учні ретельно готуються до зустрічі – малюють малюнки, готують святковий концерт.

До Дня українського козацтва вчителі фізкультури І ... Читати далі »

Переглядів: 389 | Додав: styopa | Дата: 27.10.2017 | Коментарі (0)

 

2 жовтня у школі проведено віртуальну подорож бібліотеками України та світу. Бібліотекар школи Агеєва Н.Я. розповіла учням про те, що 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Діти познайомилися з найкращими бібліотеками України та світу.

4 жовтня у школі відбулася посвята в читачі учнів 1-2 класів (класні керівники Панько В.О. та Шкриба Н.П.) «Книга – джерельце духовного здоров'я». Діти зустрілися з улюбленими персонажами казок, мультфільмів. Учні читали вірші про книгу, співали пісні, відгадували загадки. Діти були нагороджені почесними медалями ... Читати далі »

Переглядів: 424 | Додав: styopa | Дата: 27.10.2017 | Коментарі (0)