Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 18

Ужгородський зональний відділ правопорядку привітали з 15-річчям

Ужгородський зональний відділ правопорядку привітали з 15-річчям

Військовослужбовців Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку вітали сьогодні з 15-ою річницею служби – заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Володимир Колесніков, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, в.о. міського голови, заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок, обласний військовий комісар Богдан Череміський, інші поважні гості.

Розпочався урочистий захід виконанням Державного Гімну, також хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих у зоні бойових дій на сході України.

Привітав бійців і нагадав історію створення Військової служби правопорядку начальник Ужгородського зонального відділу полковник Федір Міцель. Він також вручив відзнаки та поздоровив бійців, які от ... Читати далі »

Переглядів: 343 | Додав: styopa | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (0)

16 травня 2018р. згідно плану роботи школи був проведений День цивільного захисту.

Адміністрацією школи був розроблений детальний план проведення заходу на тему «Як врятуватися під час пожежі».

На початку була проведена евакуація учнів із класних приміщень. На короткій лінійці директор школи Огар В.І. детально проінструктував учнів про подальший план дій.

Класні керівники 1-11 класів провели тематичні виховні години. Діти переглянули документальні фільми про випадки виникнення пожежі та способи порятунку.

На запрошення адміністрації школи до нас завітали військові Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку, які неодноразово побували у зоні бойових дій та добре вміють надавати першу допомогу при різних небезпечних ситуаціях. Ці методи порятунку вони і продемонстрували дітям:

  • правила поводження з вибухонебезпечними предметами
  • ... Читати далі »
Переглядів: 354 | Додав: styopa | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (0)

16 травня у нашій школі відбулася цікава акція - виготовлення оберегів для бійців військової частини. Провела її народна майстриня, надзвичайно творча та ініціативна жінка – Люба Євчинець. Пані Люба за сумісництвом мама учня 2 класу Павлика Богдана. Вона завжди щиро відгукується на всі наші прохання та пропозиції. От і цього разу вона провела майстер-клас по виготовленню оберегів. Наші учениці не вперше беруть участь у таких заходах. Під керівництвом пані Люби вони виготовляли іграшки для дітей – сиріт Чинадіївської школи- інтернату. Тому діти легко включилися в роботу і менше ніж за годину виготовили таку красу, яку власноруч і передадуть учасникам бойових дій, нашим добрим друзям – військовим Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку, які 18 травня відзначатимуть 15 річницю з дня створення служби.

Ми щиро вдячні пані Любі за її доброту та щире бажання допомогти, передати безкорисно дітям своє вміння.

... Читати далі »

Переглядів: 554 | Додав: styopa | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (0)