Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Жовтень » 27

На жаль, питання булінгу та домашнього насилля стало дуже актуальним в Українській державі. Педагоги, соціальні працівники, психологи проводять велику просвітницьку роботу серед батьків та учнів шкіл, намагаючись попередити ці негативні та ганебні явища. До профілактичної роботи з протидії булінгу активно долучаються члени учнівського самоврядування. У нас проводяться тижні протидії насильству, тренінги, психологічні дослідження. У жовтні цього року активісти школи - Гайданка Олександр, Сливка Домініка, Глущенко Юлія та Бельо Максим  під керівництвом педагога-організатора Ласько Н.Ф. провели опитування учнів ліцею щодо ситуації з булінгом та насиллям. За результатами опитування учні змонтували відео.

Але ми вирішили залучити до цієї акції і учнів початкової школи, щоб дізнатися реальну картину з домашнім насиллям. До розробки запитань   для молодших учнів  залучили психолога  Куприч Л.М.  Після детального аналізу відпові ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: styopa | Дата: 27.10.2021 | Коментарі (0)

26 жовтня у Сторожницькому ліцеї відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним  

1.    Про стан інформативно-методичного забезпечення предметів суспільно-гуманітарного циклу, його вплив на результативність та якість навчально-виховного процесу.
2.    Про особливості адаптації учнів 1, 5  класів.
3.    Про підготовку закладу до роботи в осінньо-зимовий період. 
4.    Про стан  безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної безпеки, дитячого дорожньо-транспортного травматизму учасників навчально-виховного процесу.
5.    Про затвердження освітньої платформи для дистанційного навчання.
6.    Про результати річного оцінювання навчальних досягнень та державної підсумкової атестації випускників закладу в 2020-2021 навчальному році.
7.    Про самооцінювання якості освітньої діяльності закладу в 2021-202 ... Читати далі »

Переглядів: 136 | Додав: styopa | Дата: 27.10.2021 | Коментарі (0)