Вітаю Вас, Гість
Головна » 2023 » Квітень » 21

20 квітня відзначають Всесвітній день подяки  волонтерам. У нашій країні в цей день дякують людям з великим серцем, які допомагають тим, хто потребує підтримки. Колектив Сторожницького ліцею, починаючи з 2014 року, постійно долучається до акцій підтримки військових. поранених, хворих діток, одиноких старих людей, тварин у притулках. Особливою нашою гордістю є підтримка військових та поранених українських воїнів. Наш вчитель Захисту України Микола Борноволоков з першого дня широкомасштабного російського  вторгнення пішов воювати. Наш колектив підтримує його морально та матеріально. 

... Читати далі »

Переглядів: 44 | Додав: styopa | Дата: 21.04.2023 | Коментарі (0)

Україна рухається шляхом забезпечення якісної освіти та адаптації до європейського освітнього процесу .  Тому питання наставництва потребує нових підходів з огляду на запровадження педагогічної інтернатури в школах. 
Сертифіковані ментори - наставники, Надія Ласько, Вікторія Юрчук, Оксана Дацюк (котрі пройшли навчання у Словаччині ) провели першу зустріч  для 16 молодих педагогів Холмківської громади у рамках пілотного проекту "Наставництво/менторинг у школі" на базі Сторожницького ліцею.

З вітальним словом перед гостями  виступила  директор  Комоній Л.І., ознайомила з роботою ліцею та представила організаторів тренінгу., Василишина О.С., заступник директора Сторожницького ліцею, розповіла, що явище наставництва в різних сферах суспільного життя нарешті знайшло своє практичне втілення у нашій системі освіти ... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: styopa | Дата: 21.04.2023 | Коментарі (0)