Вітаю Вас, Гість
Головна » 2023 » Квітень » 26

 На виконання Плану заходів з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2023 рік у Сторожницькому ліцеї 25.04.23р. відбувся виховний захід на тему: «Україна - європейська держава» для учнів 9 класу. В ході проведення заходу в учнів сформувалася позитивна думка щодо євроінтеграційного курсу України, учнів ознайомлено з європейськими традиціями та цінностями, з попередніми і сучасними надбаннями української громадськості в питаннях інтеграції, розкрито перспективи вступу України до ЄС та НАТО. Велика увага під час заходу зверталася на виховання поваги до національних культурних надбань України та європейських народів. Виховний захід провів вчитель-методист, вчитель історії Огар Володимир Іванович.

Переглядів: 55 | Додав: styopa | Дата: 26.04.2023 | Коментарі (0)

26 квітня - Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. 
Чорнобиль…Минуло 37 років... Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Учні 9 класу (кл.кер. Дацюк О. В.) провели виховну годину " Чорний біль України". На матеріалі презентації, переконалися, що серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська нанесла непоправної шкоди довкіллю. Учні складали "асоціативну хмару" наслідків вибуху,  та" план" подальших дій для збереження планети.

Чорнобиль - це історія про те, як невинні життя можуть бути перервані в одну мить, але водночас це свідчення тог ... Читати далі »

Переглядів: 58 | Додав: styopa | Дата: 26.04.2023 | Коментарі (0)