Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Березень » 22 » 22 березня - Всесвітній День води
22:19
22 березня - Всесвітній День води

«Вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою насолоджуються, не відаючи, що ти таке. Не можна сказати, що ти необхідна для життя, ти - саме життя ... Ти найбільше багатство на світі ... »

Cент-Екзюпері

Всесвітній день води був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН і вперше пройшов 22 березня 1993 року. З тих пір ця подія щорічно відзначається 22 березня. Головна мета започаткування Дня води — проведення активного інформування серед широких верств населення та привернення уваги громадськості і політиків до проблем води.


Не залишаються осторонь і учні Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже  в школі систематично здійснюється природоохоронна, зокрема з проблем охорони води, еколого-просвітницька робота. Учні школи разом з вчителем хімії Ганич О.В. активно співпрацюють з Всеукраїнською Екологічною Лігою, БУВР р.Тиса у м.Ужгород та словацьким екологічним громадським об’єднанням «Сосна». 


22 березня 2013 року членами секції «Екологія» МАН Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Ужгородська районна філія) було проведено конференцію «Питна вода - здоров’я людства». В програмі конференції прозвучали:

-        Звіт колективу екологічної просвіти Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів про пророблену роботу (капітан команди Куцик Наталія);


-        Вокально-хореографічна композиція «Як у нас на Закарпатті» (Кирлик Анна, Шевчук Каміла та Боринська Діана);


-        Аналіз та презентація карти якості питної води с.Сторожниця (Ганич Вероніка, Шукаль Катерина, Лоскій Крістіна, члени секції «Екологія» МАН).Доповнили програму конференції вчителі: хімії – Ганич О.В., біології – Казик Т.Ф. та директор школи Огар В.І.
 

Переглядів: 591 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]