Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Вересень » 30 » Бережімо наші серця!
10:37
Бережімо наші серця!

Щорічно 29 вересня відзначається Всесвітній день серця (World Heart Day), який вперше був організований в 1999 році з ініціативи Всесвітньої федерації серця. Цю акцію підтримали Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), ЮНЕСКО та інші значущі організації. Спочатку День проводився в останню неділю вересня, а з 2011 року у нього фіксована дата – 29 вересня.

Мета цього дня – підвищити усвідомлення в суспільстві небезпеки, яка викликана епідемією серцево-судинних захворювань в світі, а також ініціювати всеосяжні профілактичні заходи щодо ішемічної хвороби і мозкового інсульту в усіх групах населення.

 Учні  9- го классу ( класний керівник Сливка Б.М)  провели тренінг, метою якого було розширити уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про хороші і погані звички; розвивати вміння і навички підтримувати хороший стан здоров’я; формувати в учнів негативне ставлення до шкідливих звичок; розвивати вміння слідкувати за собою, дотримуватись правил безпечної поведінки; виховувати турботливе ставлення до особистого здоров’я та життєву потребу  - завжди бути здоровим.

Народна мудрість говорить, що здоров'я прибуває краплинами, а зникає пудами. Отож, бережіть себе та своїх рідних! Будьте здорові!

Переглядів: 121 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]