Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 22 » Безпека дорожнього руху
13:20
Безпека дорожнього руху

 

з 12 по 16 листопада 2018 року у школі було організовано та проведено Тиждень безпеки дорожнього руху .

У рамках Тижня було проведено наступні заходи:

15.11. – класним керівником 1 класу Юрчук В.Т. організовано виготовлення з учнями 1 класу лепбуку «Безпечний і небезпечний транспорт». Учні визначали види транспорту за призначенням, з'ясували, який транспорт для чого потрібний, змогли встановити, що транспорт потрібний у повсякденному житті, полегшує життя людям. Учні створили конвертики з пазлами, розмальовками, загадками про транспорт, а також зробили висновок, що транспорт буде безпечним тільки у разі правильного та безпечного його використання.

Учні 2 та 3 класів під керівництвом класних керівників Панько В.О. та Шкриби Н.П. взяли участь у веселому квесті «Ми – пішоходи», у ході якого повторили правила дорожнього руху, відгадували загадки, коментували знайомі учням дорожні знаки.

16.11. – класним керівником 5 класу Дацюк О.В. проведено виховний захід у формі інформаційної мозаїки «Небезпека навколо нас». У ході роботи учні складали асоціативний кущ зі словом «небезпека», переглянули відео «Небезпека у побуті», здійснили анкетування «Я вдома», переглянули фільм «Дорогою в школу» та обговорили питання дорожнього руху, поведінки з незнайомими людьми, бродячими собаками. Підсумком заняття стала гра за змістом побаченого у попередньому відео.

Класними керівниками 4-11 класів проведено бесіди з учнями про запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому.

 

Переглядів: 302 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]