Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Листопад » 20 » Безпека на дорозі
17:02
Безпека на дорозі

 

19 листопада  в межах Тижня безпеки дорожнього руху та з метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях нашого села та міста, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в нашому ліцеї пройшов Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху. Старшокласники зробили усний аналіз місцевих пішохідних переходів, зокрема їх наявність (або відсутність) перед навчальним закладом. Проаналізували причини ДТП за участю пішоходів,  повторювали правила надання першої медичної допомоги, повторили правила переходу дороги, правила поведінки в громадському транспорті, тощо. Також переглянули короткі відеоролики «Урок з безпеки дорожнього руху. Частина І,ІІ».

Учні  9 класу  переглянули відеоролики про безпеку дорожнього руху, повторили дорожні знаки, проаналізували щорічну статистику дорожньо-транспортних пригод в Україні, дізналися про  відповідальність пішоходів у разі порушення правил дорожнього руху.

На виховній годині " Насильству- НІ", учні 7 класу з класним керівником Казик Т. Ф. розглянули різні види насилля, які останнім часом дуже часто зустрічаються в соціумі.   Обговорили віктимну поведінку: провокуючу та необережну. Учні обговорювали різноманітні ситуації та знаходили різні варіанти виходу з них.

19 листопада 2021року класний керівник 11 класу Агеєва Н.Я. разом із учнями провела виховну годину на тему ,,Абетка безпеки на дорозі‘‘. Присутні повторили правила вуличного руху, зокрема їзди на велосипедах, на самокатах; правила поведінки на пішохідному переході. Практично за круглим столом були розглянуті небезпечні ситуації, які виникають на дорозі.

 

 

Переглядів: 82 | Додав: styopa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]