Вітаю Вас, Гість
Головна » 2023 » Квітень » 26 » ЧОРНИЙ БІЛЬ УКРАЇНИ
08:12
ЧОРНИЙ БІЛЬ УКРАЇНИ

26 квітня - Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. 
Чорнобиль…Минуло 37 років... Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Учні 9 класу (кл.кер. Дацюк О. В.) провели виховну годину " Чорний біль України". На матеріалі презентації, переконалися, що серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська нанесла непоправної шкоди довкіллю. Учні складали "асоціативну хмару" наслідків вибуху,  та" план" подальших дій для збереження планети.

Чорнобиль - це історія про те, як невинні життя можуть бути перервані в одну мить, але водночас це свідчення того, що людський дух може бути сильнішим за будь яку катастрофу, і як надія завжди перемагає відчай.
До цієї дати з учнями 3 класу ( класний керівник Шкриба Н. П.) було проведено виховний захід "Урок пам'яті Чорнобиля".
Учні переглянули фільм про цю страшну трагедію в історії нашої країни, а також створили "Асоціативний кущ" про наслідки цієї катастрофи та виконали завдання з добору слів за алфавітом, які були пов'язані із запропонованою темою.

В 2 класі було проведено годину спілкування «Чорнобильська трагедія та іі  наслідки». Під час колективної роботи учні ознайомились з основними фактами аварії .
Переглянули відео «Казка про Чорнобиль», склали асоціативний кущ «Чорнобиль» та провели гру « Евакуація».

Учні 5 класу (класний керівник Куприч Л.М.) провели інформаційну хвилинку "Чорнобиль- наш біль!", під час якої учні презентували підготовлені повідомлення.

«Чорнобиль – скорбота пам’яті людської». Учні 11 класу  разом з класним керівником згадали про трагедію віку — вибух на ЧАЕС, поглибили знання  про неї, визначили негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я населення; дізналися більше про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Виховна година  «Чорнобиль вчора, сьогодні, завтра» у 8 класі була присвячена пам’яті тих, хто ціною власного життя і здоров’я ліквідував наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Учні, згадуючи події тих днів, зіставляли з сьогоднішньою потенційною небезпекою радіації, ядерного тероризму, який російські війська вчиняють на захоплених атомних станціях.

 

До 37 річниці Чорнобильської трагедії бібліотекарем Сторожницького ліцею організовано літературну викладку та проведено бесіду з учнями 5 класу.

Учні 10 класу ( класний керівник Ласько Н .Ф.) провели урок-візію " Тіні Чорнобиля в об'єктиві майбутнього". Діти ознайомились з історією сьогодення в зоні відчуження і моделювали ситуації господарського  використання цієї території в майбутньому.

Переглядів: 59 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]