Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Березень » 19 » ЦІКАВІ УРОКИ
16:20
ЦІКАВІ УРОКИ

З 04 по 07 березня 2019 року у школі було організовано та проведено Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін.

Під час Тижня було заплановано і проведено 7 відкритих заходів. Всі члени методичного об’єднання взяли активну участь у ньому. Вчителі практикували різні форми роботи з учнями, впроваджуючи освітні інноваційні технології: інтерактивні, ігрові, інформаційно-комунікаційні, дослідницькі та інші.

Відповідно до плану проведення Тижня:

04.03.2019 р. вчителями англійської мови Наконечною В.І. та Богуш А.Ю. було проведено брейн-ринг «Знавці англійської мови» серед учнів 4-5 класів, в ході якого учні у вигляді змагань між двома командами активізували лексичний матеріал до теми «Їжа та напої. Овочі та фрукти», що дало можливість школярам проявити мовленнєву самостійність, реалізувати комунікативні вміння та мовленнєві навички. Було використано тематичні малюнки та картинки, роздавальний матеріал для роботи в групах.

05.03.2019 р. вчителями Сливкою Б.М. та Ласько Н.Ф. проведено інтегрований урок з позакласного читання із зарубіжної літератури в 9 класі на тему «Віктор Гюго – найавторитетніший з французьких романтиків XIX століття, вождь французького романтизму і його теоретик», в ході якого учні отримали основні відомості про добу романтизму в Франції; вчитель історії пояснила, які історичні події вплинули на виникнення нового літературного напрямку, якою була Франція за часів Гюго; учні ознайомилися з основними віхами життя і творчості В.Гюго. Було використано мультимедійний комплекс.

Вчителем історії Ласько Н.Ф. організовано для учнів 7 класу історичну гру «Знавці історії», під час якої було узагальнено та систематизовано вивчений матеріал з теми «Виникнення та розвиток Київської Русі». Були проведені конкурси «Вгадай князя», «Збирання врожаю», «Вірю – не вірю» та «Знайди пару», виконано завдання з елементами квесту «Знахідка із чорної скриньки», під час якого учні за допомогою підручника та інтернету шукали інформацію по історичні події.

06.03.2019 р. вчителем німецької мови Василишиною О.С. проведено узагальнення по темі «Засоби комунікації» в 9 класі з використанням ІКТ. Метою заходу було повторення лексичного матеріалу, вивченого протягом даної теми. Учасники чотирьох раундів змагалися за перемогу в інтелектуальній грі «Поле чудес», що дозволило зробити навчальний процес цікавим, активним.

З метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря, розширення знань учнів про життя і творчість Шевченка та виховання почуття гордості за Україну, за її національного генія вчителями української мови Агеєвою Н.Я. та Дацюк О.В. було проведено шкільний етап конкурсу на краще декламування поезії Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь 13 учнів 3-10 класів. Слід відмітити підготовку учасників, дотримання ними мовних норм, володіння текстом та візуальний образ.

Для учнів 5-7 класів була організована віртуальна подорож «Життєвий і творчий шлях генія», яка ознайомила учнів з музеями України. Бібліотекарем школи Агеєвою Н.Я. представлено виставку творів Т.Г.Шевченка, присвячену 205-й річниці від дня народження Кобзаря. Відбувся огляд стіннівок «Наш рідний Кобзар».

07.03.2019 р. вчителем історії Огаром В.І. проведено позакласний захід та тему «Українська держава «Військо Запорізьке», Українська Народна республіка, Західно Українська Народна республіка, Карпатська Україна – важливі події в багатовіковій історії українського державотворення», під час якого учні 7-10 класів прослухали розповідь та переглянули презентацію про боротьбу українського народу за створення незалежної держави Україна, що стало хорошим повторенням вивченого на уроках історії.

Проаналізувавши проведені заходи, можна зробити висновок, що вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін проводять цікаву позакласну роботу з предметів, впроваджують у практику роботи освітні інноваційні технології з метою активізації пізнавальної діяльності дітей, набуття ґрунтовних знань і вміння застосовувати їх у житті.

 

Переглядів: 228 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]