Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Жовтень » 18 » День боротьби з торгівлею людьми
14:50
День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня  - день, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу, тому з учнями 10-го класу Сторожницького ліцею сьогодні було проведено виховну годину з профілактики торгівлі людьми «Як не стати жертвою торгівлі людьми». Метою заходу було інформувати учнів про сучасні прояви торгівлі людьми, підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища, показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Використання таких виховних заходів сприяє вихованню в учнів поваги до прав та основних свобод людини, підвищенню суспільного та політичного рівня їх знань щодо проблеми торгівлі людьми. Також учні переглянули новий документальний фільм MTV EXIT «Життя на продаж», роль ведучої в якому виконала популярна співачка Джамала. Завдяки відтворенню реальних подій та справжнім свідченням жертв показує глядачам страшні подробиці торгівлі людьми. Відеоролик також навчає молодь, як можна залишитися у безпеці, обираючи роботу за кордоном. Ми  закликаємо усіх берегти своє життя,  бути уважними під час обрання роботодавця!

 

 

 

Щоб   привернути увагу, ознайомити з ризикам та ймовірними труднощами,  на які наражаються наші співвітчизники, класним керівником 8 класу Дацюк О. В. 18 жовтня було проведено тематичну виховну годину " Людина - не товар!", метою якої було  підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми у світі і в Україні зокрема, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.

 

Вісімнадцятого жовтня в 11 класі Сторожницького ліцею відбулася виховна година"Насильство в сім'ї та суспільстві".Класний керівник Агеєва Н.Я.провела з учнями цікаву бесіду. Набувачі знань взяли участь у діалозі на цю тему, висловили свої думки, переглянувши фільм.

 

 

Переглядів: 103 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]