Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 20 » День Цивільного захисту в Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів
20:19
День Цивільного захисту в Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

17 травня 2019 року в Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано та проведено День Цивільного захисту, в ході якого перевірено здатність працівників та учнів грамотно й чітко діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій, уміння убезпечити своє життя і здоров’я, рівень практичних навичок дій за сигналами оповіщення.

До проведення Дня цивільного захисту залучались керівний та командно-начальницький склад школи, особовий склад формувань ЦЗ, весь постійний склад працівників школи, учнів 2-11-х класів, військовослужбовці Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку.

Під час проведення заходів з Цивільному захисту учнів ознайомлено із правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій, про створення системи цивільного захисту, метою якої є захист населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф, від стихійного лиха, сильнодіючих отруйних речовин, зброї.

Класними керівниками проведено пізнавальні бесіди та виховні години:

в 2-4 класах – вікторина та перегляд мультфільмів «Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог»;

в 5 класі – написання диктанту «Подорож у світ безпеки»;

в 6 класі – міні-квест «Небезпечні речовини, які нас оточують»;

в 7 класі – виховна година з елементами перегляду відеороликів «Життя – це дар, цінуй його»;

в 8 класі – бесіда «Дії в умовах надзвичайних ситуацій»;

в 9 класі – година спілкування «Зброя – це не іграшка»;

в 10 класі – круглий стіл «Про безпеку пам’ятай»;

в 11 класі – година спілкування «Джерела небезпечних ситуацій та дії у разі їх виникнення».

Відпрацьовано дії командно-керуючого складу невоєнізованих формувань та учнів на випадок вибуху на території школи, проведено евакуацію учнів та персоналу з приміщення школи у безпечне місце.

Зацікавила учнів розповідь військовослужбовців про поводження зі зброєю, демонстрація зразків бойової зброї, про засоби захисту на випадок біологічної та хімічної загрози (учні вчилися надягати протигаз та костюм хімічного захисту). Військовими медиками ознайомлено учнів всіх вікових категорій з наданням першої долікарської допомоги при різноманітних травмах та кровотечах. Вчитель Казик Т.Ф. ознайомила учнів з вмістом індивідуальної аптечки первинної допомоги та з учнями 11 класу пояснила її використання при травмах та кровотечах. Вчитель ЗВ Дендеші І.І. розповів учням про правила безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами, продемонстрував макети ручних та протитанкових гранат та наголосив на наслідках необережного поводження з ними.

День ЦЗ у школі було проведено організовано. Керуючий склад, вчителі та учні продемонстрували готовність до дій в екстремальних умовах, до виконання запланованих заходів поставилися відповідально. Поставлені завдання та мета Дня ЦЗ досягнуті.

Загальні висновки: працівники та учні школи усвідомлюють важливість завдань ЦЗ. Підготовка з цивільного захисту в школі на задовільному рівні.

Переглядів: 248 | Додав: styopa | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]