Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 2 » День Духовності та здоров’я в Сторожницькій школі .
11:48
День Духовності та здоров’я в Сторожницькій школі .

Українці з давніх -  давен славились своєю повагою до старших та набожністю. Слово духовність для більшості наших громадян зв’язано  з Богом. І тому,  коли постало питання про проведення Дня духовності та здоров’я, більшість педагогів району, не задумуючись, запросили до школи представників релігійних конфесій. А оскільки на території села Сторожниця функціонують три церкви, то директор школи Огар В.І. запросив усіх  священиків на розмову з дітьми.

      У п’ятницю, 26 вересня, шкільна лінійка за традицією розпочалася Гімном та хвилиною мовчання за загиблими українськими героями. Святі отці ієромонах Макарій  та падре Йозеф Мрквіца звернулися до дітей зі словами християнської любові. Обидва відмітили, що в Україні немає спокою,  а внутрішній спокій людині дає віра в Бога. Віра породжує доброту, бажання допомогти ближньому. Але наше суспільство очищується і підйом патріотизму українців – яскравий тому приклад. Учні та вчителі разом зі священнослужителями  прочитали «Отче наш», і видно, ця молитва була настільки щирою, що виглянуло сонечко, і цілий день протрималась  гарна літня погода.

     Діти скористалися цим даром божим і День здоров’я вдався на славу. Учні молодших класів гралися в рухливі ігри, а старшокласники змагалися з футболу, баскетболу та перетягування канату.

                                                                                                                                           Педагог-організатор Надія Ласько

 
Переглядів: 460 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]