Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Червень » 8 » День індіанця у таборі «Веселка»
20:27
День індіанця у таборі «Веселка»

Сьогодні наш табір відпочинку перетворився на велику майстерню. Діти, поділені на три команди, щось кроїли, шили, зв’язували, розмальовували один одному обличчя. Все це робилося у великій таємниці.

Беата Миколаївна Сливка – організаторка цього дійства, зберігала інтригу до останнього. Коли пролунала музика та дітей покликали на виставу, всім стало ясно, що ж так ретельно приховували учасники гри: три команди, перевдягнені в костюми індіанців, перемістили дітей у Північну Америку 16 століття.

Всього було 11 конкурсів, під час яких команди «Апачі», «Масаї» та «Динаміт» доводили , що саме вони являються найсправжнісінькими індіанцями.

Спочатку команди представили вожді племені, потім відбулися ритуальні танці. Учасники із зав’язаними очима долали переправу, переносили воду, малювали пальцями ніг послання одноплемінникам.

Ну і насамкінець відбувся конкурс Міс індіанка. Сказати, що це був чудовий день – нічого не сказати. Діти були у захваті, самі учасники дійства отримали новий, чудовий досвід командної роботи. Ну а Беата Миколаївна продемонструвала педагогічний хист та вміння творити диво.

 

І традиційно,  на завершення дня – дискотека.

Переглядів: 250 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]