Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Травень » 2 » Еколого-освітня робота школи
16:38
Еколого-освітня робота школи

          Протягом листопада-квітня 2011-2012н.р. учні Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з вчителем хімії Ганич О.В. та вчителем біології Казик Т.Ф. досліджували екологічний стан навколишнього середовища в околицях с.Сторожниця. 


Дослідження поділялося на теоретичну та практичну частини. Теоретична включала в себе:

1.    Бінарний урок хімія+екологія у 10, 11 класах на тему: «Оксиди Карбону. Парниковий ефект» з використанням матеріалів «Зеленого пакету». 

2.     Екскурсія для учнів 9,10 класів до лабораторії вод та грунтів Басейнового управління водних ресурсів р.Тиса м.Ужгород.3.    Конференція з використанням мультимедійних презентацій для учнів 5-11 класів на тему: «Охорона навколишнього середовища» з використанням м/м презентації наданої водгоспом – «Екологія річок Закарпаття»  та  м/м презентації створеної учнями 11 класу спільно з вчителями Ганич О.В. та Казик Т.Ф. «Дослідження екологічного стану с.Сторожниця». 4.     Гра-конкурс «Поле Чудес» тема «Екологія» для учнів 5-8кл.


Практична частина включала в себе:

1.    Дослідження екологічного стану с.Сторожниця (листопад 2011р. ) шляхом анкетування жителів села та працівників сільської ради, обстеження околиць села на предмет виявлення екологічних проблем та їх фотофіксація, екологічний рейд на берег р.Уж, виявлення та знешкодження стихійних сміттєзвалищ, обробка, аналіз та узагальнення  отриманих даних, складання звіту та створення мультимедійної презентації. 2. Проведення ознайомчої еколого-освітньої експедиції до р.Уж (квітень 2012р.), для учнів 9 класу спільно з вчителями Ганич О.В. та Казик Т.Ф. Метою цього заходу було вивчення особливостей господарської діяльності, впливу людини на природні комплекси, вивчення характеристики місцевих екосистем, хімічних параметрів довкілля, екологічних традицій населення тощо. Учасники експедиції склали акт обстеження ділянки р.Уж в межах с.Сторожниця та провели екологічну оцінку стану річки користуючись наданим тестом. За підсумками експедиції було складено звіт.


 

Переглядів: 845 | Додав: styopa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]