Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Березень » 8 » інфо- медійна грамотність: вивчай та розрізняй
22:24
інфо- медійна грамотність: вивчай та розрізняй

У сучасному багатоманітному світі вміти розрізняти і критично осмислювати інформацію стало нагальною потребою.  І дорослі. і діти стикаються з величезним обсягом різоманітної інформації - де тут правда, а де фейк часто не розрізнить і фахівець. що вже говорити про пересічну людину. тому вчителі Сторожницької школи Ласько Н.Ф. та Ганич О.В. взяли участь у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США й Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси. Перші навички, означені метою проекту, – впровадження сталої моделі інтеграції навичок критичного сприйняття інформації в навчальний процес закладів загальної середньої освіти.

 Перші заняття проходили 3-4 березня у Києві. Наші вчителі разом з командою викладачів Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти провели два чудові, насичені різноманітною інформацією та інтерактивними вправами, дні. 

Команда проєкту дуже досвідчена, неймовірно злагоджена та доброзичлива. слухачі отримали багато корисної інформації та з нетерпінням чекають продовження.

Переглядів: 151 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]