Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Грудень » 8 » Відзначення Міжнародного Дня осіб з інвалідністю
20:17
Відзначення Міжнародного Дня осіб з інвалідністю

Через війну в Україні тисячі людей зазнали поранення та ушкодження, внаслідок яких стали інвалідами. І мова не лише про військових, а й про цивільних людей, які постраждали під час обстрілів та бомбардування українських міст. Крім того, в Україні є багато людей з обмеженими можливостями, адже інвалідність може бути не лише набутою, а й вродженою. Тому важливо, щоб кожен знав, як правильно поводитися з такими людьми і ненароком не образити їх. Вікторія Тиборівна пояснила своїм вихованцям, що важливо бачити людину, а не її інвалідність, а головне, адекватно сприйняти людей з особливими потребами. 

8 грудня у 5му класі відзначено Міжнародний день осіб з інвалідністю, де учні дізнавались про права та обов'язки, про телерантне відношення до людей з інвалідністю.

Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства.  Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. 
З учнями 3 класу була проведена бесіда на тему "День добра".  Метою заходу було привернути увагу до проблем людей з особливими потребами.

Переглядів: 16 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]