Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 15 » Козацький квест «Розумні, спритні, кмітливі»
09:59
Козацький квест «Розумні, спритні, кмітливі»

Патріотичному вихованню учнів у кожній демократичній країні надають надзвичайно важливого значення: любити Батьківщину, рости з думкою про те, що її потрібно захищати, примножувати її багатства, поважати людей. Але захисники Вітчизни повинні бути ще й здоровими. Отже, майбутні захисники Вітчизни – це здорові, розумні, впевнені у своїх силах юнаки та дівчата.

Метою козацького квесту, який провела у п’ятому класі вчитель історії Сторожницької школи Ласько Н.Ф. було виховання в дітей інтересу до української народної спадщини, зокрема до історії козацтва та формування навичок здорового способу життя.

Відомо, що найкраще діти засвоюють інформацію через гру. Переваги квесту якраз у тому, що учні розгадують зашифровані завдання, працюють у команді, виконують спортивні вправи і при цьому вчаться. Тобто, вони весь час рухаються, думають, розгадують, змагаються, граються.

Надія Федорівна підійшла до вибору завдань творчо: діти розгадували завдання, розшифровували прізвище вчителя, який знайомив їх із наступним конкурсом, шукали по всій школі заховане повідомлення, спільно малювали портрет козака, «ловили рибу», визначали у кого сильніша рука та, навіть, танцювали гопак як справжні козаки.

Змагання було цікаве: учасники відчайдушно боролися за перемогу так, як це вміють тільки діти у десятирічному віці – безкомпромісно, до кінця.

Сюрпризом для учасників стало визначення переможців – незважаючи на запеклу боротьбу, рахунок був рівним.

Переглядів: 564 | Додав: styopa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]