Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Жовтень » 5 » Місячник бібліотек
18:33
Місячник бібліотек

Україна палає, країна у вогні... Таким є наше болюче сьогодення...Плани одних полетіли шкереберть, нові реалії будують майбутнє. Натомість  література завжди надихала українців на боротьбу, адже всю нашу історію ми виборюємо свободу. Тому сучасні твори як доровказ, ведуть нас життєвими стежками, де все пройнято духом патріотизму, національної свободи. У рамках місячника бібліотек учні 9 класу (кл. кер. Дацюк О. В.) стали учасниками круглого   столу " Українська сучасна література як засіб патріотичного виховання
молоді ", де бібліотекар ліцею
 Агеєва Н. Я. познайомила з сучасною патріотичною літературою. Учні презентували книги, що стосуються  теперішніх подій, свідками яких вони, на жаль, є - війни в Україні, бо ніщо так не вчить, як "візуалізація " дійсності.
Також пройшли сходинки запитань онлайн - вікторини "Літературна мозаїка", продемонструвавши свою обізнаність із сучасною українською поезією та прозою.

Під час агресії, коли росія активно намагається стерти національну ідентичність України, мова розглядається як питання національного виживання.  Сьогодні українська мова лунає далеко за межами України, а  бути українцем - це круто. Ці  питання обговорювали учні 8 класу, з класним керівником Казик Т. Ф.,  під час виховної години 
"Душевна розмова про рідну мову". За допомогою  інтерактивних вправ  команди хлопців та дівчат показували свої знання   рідної мови та народних традицій  за чашкою чаю.

Традиційно міжнародний день шкільних бібліотек святкують в четвертий понеділок жовтня.

До цього дня учні 3 класу приурочили створення куточку пам'яті "У полум'ї боїв за Україну"

 

У рамках Всеукраїнського місячника бібліотек вчитель української мови та літератури Агеєва Н.Я. провела з учнями 5 класу літературну гру « Цікаві факти про українську мову, прислів‘я та приказки». Діти переглянули презентацію, взяли участь у діалозі, в якому висловили свої думки про значення ріднрї мови в житті українського народу. Учні активно відповідали на запитання народознавчої вікторини, розгадували літературні ребуси.

Учнями 4 класу було проведено конкурс віршів . Поезія війни :" Моя незламна Україна" 
Декламували  вірші ,  виразно читали, обговорювали важливість віршів про наших військових.

З учнями 6 класу класний керівник Белан Г.І провела історичну виховну бесіду "Витоки української націанальності на патріотизму" в рамках місячнику бібліотеки. В ході виховної бесіди класний керівник ознайомила з історією становлення національності на патріотичності українців та обговорила важливість цього в умовах сьогодення.

Переглядів: 63 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]