Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Березень » 22 » Місячник боротьби з туберкульозом
09:54
Місячник боротьби з туберкульозом

Місячник боротьби з туберкульозом

24 березня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У 1993 році ВООЗ оголосила туберкульоз глобальною проблемою. Щороку хвороба забирає життя в майже півмільйона людей.

Гостро стоїть проблема і в Україні. На жаль, наша країна – серед лідерів з поширення туберкульозу. У Міністерстві охорони здоров’я звітують, що ситуація з туберкульозом в Україні є контрольованою, але серйозною. У відомстві повідомляють, що в Україні туберкульоз виявляють в уже пізній стадії, у цьому випадку шансів на одужання дуже мало. Щороку в країні від туберкульозу помирає 4 тисячі пацієнтів, тобто 11 людей кожного дня.

Ми повинні задуматися над цією страшною статистикою. Завдання сучасної школи – випускати зі школи молодих людей, готових до різноманітних ризиків у суспільстві. Під час Місячника боротьби з туберкульозом, приуроченого до Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом – 24 березня 2019 року, в школі проводиться багато різноманітних просвітницьких заходів: бесіди, уроки - тренінги, перегляд інформаційних роликів, учні початкової школи малювали малюнки.

На запрошення завуча по виховній роботі в школу завітала лікар сімейної амбулаторії с.Сторожниця, яка розповіла дітям, що потрібно знати про туберкульоз та як уберегтися від нього.

Переглядів: 252 | Додав: styopa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]