Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 26 » Молодіжна акція «Ти відповідаєш за своє здоров'я!»
09:31
Молодіжна акція «Ти відповідаєш за своє здоров'я!»

   Сучасна молодь надзвичайно різна. Дехто тихо сидить у куточку і мріє, щоб його ні в якому разі не чіпали. А дехто вважає, що майбутнє його і його країни знаходиться в руках молоді. Учні Сторожницької школи, члени учнівського самоврядування Федор Яна, Шевчук Каміла, Грицюк Ольга, Сливка Дана відносяться до другої категорії молодих людей. Просто навчатися в школі їм замало. Ті бурхливі події, що відбуваються у нашій країні, зачепили їх, примусили замислитися про їхнє місце в цьому житті. Дівчата живуть по принципу «Якщо не я, то хто?». Вони беруть участь у благодійних акціях, допомагають важкохворим дітям, учасникам АТО, людям, які потребують допомоги.

   21 березня2016 року наші учениці разом з учасниками молодіжної організації  «STRIT WORK AUT» організували акцію «Переваги здорового способу життя». Для того, щоб залучити якомога більше молодих людей, було вирішено провести цей захід у Ужгородському коледжі культури та мистецтв.

   Федор Яна та Шевчук Каміла провели велику  організаційну роботу. З самого початку було заплановано провести благодійну лотерею, а виручені  кошти направити дітям з Перечинського дитячого будинку. Дівчата звернулися у спортивні клуби, басейни «Акварель» та «Зінедін». Ми вдячні працівникам,  які надали сертифікати  на благодійну лотерею. Учні школи Гамор Ніка, Шахайда Евеліна, Бабич Наталія, Балог Артем  цю лотерею і провели.   Про переваги здорового способу життя дуже цікаво розповів Олександр Онищук.  Байдужих у залі не залишилося. Лектор, молодий за віком  хлопець, розповідав про найпотаємніші речі, причини формування шкідливих звичок та відповідальність молодих людей за своє життя та здоров'я.

   І, звичайно, студенти коледжу підготували чудову концертну програму. Наша учениця Сливка Дана виконала пісню «Тече вода».

   А насамкінець учасники молодіжної організації  «STRIT WORK AUT» продемонстрували присутнім, що таке переваги здорового способу життя. Те, що витворяють ці хлопці на турніках, викликає захоплення. Студенти коледжу щиро цікавились, як можна досягти таких результатів.  Маємо надію, що наша акція не мине даром, і молоді люди виберуть правильний життєвий шлях.

   А дівчата, Яна і Каміла, організовують наступну акцію. Спокійно жити їм нецікаво.

Надія Ласько -   Педагог-організатор Сторожницької школи

Переглядів: 429 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]