Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Липень » 11 » Набір учнів у 1 клас на 2016-2017 навчальний рік
08:38
Набір учнів у 1 клас на 2016-2017 навчальний рік

 

Шановні батьки!

  Педагогічний колектив Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів інформує Вас, що розпочався додатковий набір учнів у 1 клас  на 2016-2017 навчальний рік. Крім української мови навчання учні будуть мати можливість вивчати словацьку та англійську мову з першого класу та,  німецьку з п’ятого класу.

  З першого вересня з учнями буде працювати вчитель вищої категорії  Шкриба Наталія Петрівна.

Під керівництвом цього учителя учні здобувають міцні знання з усіх предметів навчального плану, є учасниками різноманітних конкурсів, районних етапів олімпіад. Наталія Петрівна проводить роботу по згуртуванню учнівського колективу та організації дозвілля учнів.

         Для створення комфортних умов навчання в школі облаштовано: світлі, теплі класи, ігровий майданчик для відпочинку, внутрішні, теплі, сучасні вбиральні (туалети). Учні 1-4 класів забезпечуються безкоштовними гарячими обідами, для них організована група продовженого дня з 12 до 18 год.

         Перевагою  Сторожницької школи є те,  що кількість дітей у класі не перевищує 15-18 учнів. Це дає можливість педагогу тримати кожного учня у полі зору та працювати з ним індивідуально.

         Протягом навчального року учні матимуть можливість безкоштовно відвідувати гуртки: вокальний, «Юний художник», «Умілі ручки», «Дитячий фольклорний», «Юні туристи-краєзнавці». На базі школи, в позаурочний час, з учнями працюють педагоги Тарнівецької музичної школи, Палацу дітей та юнацтва з м.Ужгорода, районного центру дитячої творчості.

        

Для зарахування в школу потрібно подати наступні документи:

- заява на ім’я директора;

- копія свідоцтва про народження;

- медична довідка.

 

З повагою

Адміністрація школи

Класний керівник 1 класу Шкриба Н.П. (тел. моб.0502929655, тел. школи 732431)

Переглядів: 455 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]