Вітаю Вас, Гість
Головна » 2023 » Січень » 22 » Нас об'єднує Україна!
19:40
Нас об'єднує Україна!

 

22 січня в Україні відзначають День Соборності. В нашій країні  термін має особливе значення. Соборність України — це єдність усіх українців навколо головних ідей державного майбутнього, всеєдність і неподільність.

 День Соборності – це свято,  пов’язане з реальною історичною подією, що мала місце 22 січня 1919 року в Києві (День Злуки українських земель). Поняття "Соборності" переросло в національну традицію в період національно-визвольної боротьби ОУН і УПА. Сьогодні під поняттям "Соборність України" розуміємо, насамперед, духовну єдність українців, які проживають на території Української держави, а також на історичних українських етнічних землях. Коли на теренах України йде війна, це нагода осмислити те, що цементує Українську Державність і боронить її від одвічних ворогів – наші Збройні сили, наше громадянське суспільство, яке організувалось, щоб підтримувати ЗСУ. Напередодні знаменної дати вчителі  Сторожницького ліцею Ласько Н.Ф., Казик Т.Ф та члени учнівського самоврядування Гайданка Олександр та Галаговець Катя побували на благодійному концерті Закарпатського народного хору, приуроченого Дню Соборності та 77 річниці входження Закарпаття до складу України. 

Соборність України — це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Це неподільність наших земель. Російська окупація недовговічна. Це агонія імперії, яка не має ні історичної, ні політичної перспективи. Водночас ці страшні події переконали: нас не зламати, ми сильні і здатні рухатися вперед. Ми як ніколи відчуваємо єдину державу, бо самі творимо її. Соборність – це не лише історія. Це – сьогодення нашої держави. Соборність – це не лише про державу. Це – про кожного з нас.

Тому учні 9 класу (кл.кер Дацюк О. В.) втілили свою силу єдності у символічному поетичному ланцюгу, адже усім відомо про силу слова, що все здолає на шляху до мрії - соборної України!

Учні 8 класу провели онлайн  годину спілкування "Нам зберегти тебе, соборну і єдину!"    
        Класний керівник Казик Т. Ф. запропонувала учням подорож сторінками становлення незалежності нашої країни, проголошення Акту Злуки, що показував прагнення українців до створення єдиної суверенної української держави.
Учні продемонстрували знання  з історії української держави під час вікторини та конкурсу. Було переглянуто документальний фільм.

До Дня Соборності з учнями 4 класу було проведено бесіду про прагнення до об'єднання України. Школярі виготовили вітальні листівки та відтворили   ''ланцюг єдності' .

Панько В. О. з учнями 2 класу також провела годину спілкування до Дня Соборності .

До Дня Соборності України з учнями 3 класу ( кл. керівник Шкриба Н. П.) було проведено виховний захід "І дорослий знає й дитина - Україна в нас - єдина!", а також вікторина "Наша Україна ".
Мета: виховання національної свідомості і людської гідності; формування рис громадянина України; поглиблення знань про історію українського народу.

До Дня Соборності у сьомому класі Сторожницького ліцею відбувся круглий стіл «У єдності наша сила». Учні ознайомилися з презентацією,склався цікавий діалог між здобувачами освіти та класним керівником Агеєвою Н.Я.

Переглядів: 135 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]