Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 29 » НАШ ТИЖДЕНЬ
15:40
НАШ ТИЖДЕНЬ

НАШ ТИЖДЕНЬ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

21 листопада  Агеєва Н.Я провела виховну годину у 6 класі «Україна – вільна країна», присвячену відзначенню Дня Гідності та Свободи. Учні згадали доленосні події в Україні початку XXI ст., а також віддали  належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

22 листопада на запрошення класного керівника 7 класу Ганич О.В. відбулася зустріч учнів 7-11 класів з представниками Центру соціального захисту сім'ї,  дітей та молоді на тему «Стоп насильству», в рамках акції 16 днів проти насильства.

Учням розповіли про різні види насильства та їх попередження, про правові основи запобігання та протидії насильству в сім`ї і торгівлю людьми та  види допомоги постраждалим , які потерпають від такого насильства.

23 листопада під час інформаційного заняття «СНІД – загроза людству», яке провела класний керівник дев’ятого класуКазик Т.Ф. у  9 – 11 класах, учні обговорили стан проблеми  ВІЛ/СНІД  у  світі та Україні, наголосили на толерантному  ставленні до ВІЛ-інфікованих людей  і  розуміння  шляхів  запобігання розповсюдженню ВІЛ та подолання наслідків епідемії; сформулювали  розуміння того, що  тільки  здоровий  спосіб  життя,  їх  поведінка  та  вчинки є гарантом   запобігання   ризику зараження.

24 листопада у п’ятому класі класний керівник Ласько Н.Ф. провела інтерактивне заняття на тему «Україна починається з тебе!». Діти виготовили колаж «Визначні події української історії»,  підготували  легенди про державні символи України, про заснування села          Сторожниця,м. Ужгород та Закарпаття.

Переглядів: 507 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]