Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Грудень » 4 » Насилля над дітьми - небезпека сучасного суспільства
13:52
Насилля над дітьми - небезпека сучасного суспільства

4 грудня класним керівником в 11 класі проведено виховну годину на тему "Мій улюблений світ –  без насильства!".

Учні:  - сформували уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для дитини чи інших членів родини; - вивчили права дітей, обговорили питання, як захиститися від будь-якого насильства;  - розвивали навички запобігання виникненню насильства в сім’ї, школі, серед однолітків; - виховували вибірковість у прийнятті рішень на користь здорового способу життя, увічливість, толерантність у ставленні до людей. У ході виховної години учні також переглянули відео про "Домашнє насильство: причини та наслідки".

 У 10 класі пройшов диспут на тему "Насилля над дітьми - небезпека сучасного суспільства". Учні переглянули науково-популярний фільм повчального змісту, ознайомилися з презентацією "Насильство - зло!", взяли участь у діалозі "Небезпечні хвороби, які підстерігають нас".

 1 грудня  провідний спеціаліст  Ужгородського районного центру соціальної служби для сімї, дітей та молоді Любов Василівна Бабинець провела  відеоконференцію для учнів 9-11 класів на тему "ВІЛ\СНІД - подумай про майбутнє - обери життя!". 

Переглядів: 109 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]