Вітаю Вас, Гість
Головна » 2023 » Березень » 12 » Навчаємося разом з словацькими колегами
19:49
Навчаємося разом з словацькими колегами

Навчаємося разом з словацькими колегами

З 5 по 10 березня 2023 року педагоги ліцею Юрчук Вікторія Тиборівна, Дацюк Оксана Володимирівна, Ласько Надія Федорівна взяли участь в пілотному проєкті з підтримки реформ освіти в Україні та менторського супроводу професійного розвитку педагога, який проводився в Братіславі,  СР.

Семінар був організований за підтримки Міністерства освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки та представництва Фонду Конрада Аденауера в СР згідно з програмою освітньої організації „Teach for Slovakia“  Українського інституту розвитку освіти (УІРО).

Досвідчені тренери підготували програму „Ментори до шкіл України“, яка передбачала  отримання та розвиток навичок взаємодії з учителем, який потребує теоретичної та практичної допомоги, спрямованої на розвиток професійних компетентностей молодого чи малодосвідченого педагога.

За підсумками семінару-тренінгу зазначені педагоги отримали сертифікати наставників, що дозволяють розпочинати втілювати в життя реформи української освіти в частині педагогічного наставництва (менторингу).

Також учасники мали можливість в рамках Програми євроінтеграції Центру європейської політики відвідати м. Гайнбург (Австрія) та ознайомитися з культурною спадщиною країни.

Попереду  не тільки насичений період навчання, апробування отриманих знань у конкретних ситуаціях, а й підготовка програми наставництва в Україні й безпосередня робота з учителями.

https://rada.info/upload/users_files/43978794/1abaabad83fe4d29c8e3cd5c7e5efa90.jpg

 

Переглядів: 52 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]