Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Червень » 12 » П Р О З В І Т директора Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст. за 2017-2018 н.р.
11:35
П Р О З В І Т директора Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст. за 2017-2018 н.р.

10 червня 2018 року в Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся звіт директора школи Огара В.І. перед трудовим колективом та громадськістю с.Сторожниця за пророблену роботу протягом 2017-2018 навчального року.

Звіт проведено відповідно до «Примірного положення про звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів», затвердженого наказом МОН України №178 від 23.03.2005 року.

В своїй доповіді Володимир Іванович дав аналіз організації навчально-виховного процесу в минулому навчальному році, стану успішності учнів у розрізі класів на підставі річного оцінювання знань учнів, наголосив на заходах, які вживалися з метою підвищення рівня знань учнів, поінформував про мережу та наповнюваність класів, організації позакласної виховної роботи, роботи класних керівників та методичних обʼєднань.

Інформуючи присутніх про заходи по зміцненню навчально-матеріальної бази, доповідач наголосив на тому, що в приміщенні 2-го класу за кошти Ужгородської районної ради при сприянні відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА обладнано центр інтерактивного навчання на суму 42 000 грн. та кабінет фізики на суму 39 000 грн., замінено деревʼяну підлогу на ламінат в одному з навчальних класів на суму 15 000 грн., виготовлено проектно-кошторисну документацію на підключення водопровідної мережі школи до магістрального водопроводу с.Сторожниця. Вартість робіт по підключенню школи до водопровідної мережі становить 60 000 грн. Вирішується питання про придбання матеріалів для заміни підлоги в трьох класах на суму 38 000 грн., а роботи будуть виконуватися батьками учнів, які навчаються в цих класах.

Депутатом Удгородської районної ради Готрою М.М. придбано проектор для 3-го класу. Силами батьків облаштовано деревʼяні панелі у 5, 7, 9 класах. Сільська рада с.Сторожниця виділила частину матеріалів для ремонту школи. Через відділ освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА виконано роботи по покращенню пожежної безпеки школи: оброблено деревʼяні конструкції даху вогнезахисною рідиною, перезаряджено всі вогнегасники, всі працівники, які відповідають за техніку безпеки, пожежну безпеку, цивільний захист, пройшли відповідну курсову перепідготовку.

Інформуючи про заходи про соціальний захист, зміцнення здоровʼя учнів та педагогів школи, Володимир Іванович наголосив на тому, що протягом минулого навчального року за кошти Ужгородської районної ради через відділ освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА всі учні 1-4 класів та пільгових категорій забезпечувалися гарячим харчуванням, на що витрачено 95 028 грн. За ці ж кошти учні Феєр Роман (7 кл.), Феєр Руслана (7 кл.), Балог Артем (9 кл.), Щубелко Олег (10 кл.) відпочивали в таборі відпочинку «Арніка», а учні Кіс Василь (8 кл.), Кіс Дмитро (6 кл.) в таборі відпочинку «Молода гвардія». Як дольову участь у співфінансуванні харчування учнів Сторожницька сільська рада виділила 20 000 грн.

Далі Володимир Іванович поінформував про стан забезпечення школи кваліфікованими кадрами, висвітлив роботу атестаційної і тарифікаційної комісій, наголосив на проведених заходах по дотриманню техніки безпеки та санітарно-гігієнічних норм, обліку дітей шкільного віку, надання допомоги дітям соціально-незахищених категорій, роботу табору відпочинку, в якому відпочивало 60 учнів школи, роботу по дотриманню правопорядку неповнолітніми, та попередження правопорушень серед дітей, роботу проведену керівником школи по розгляду звернень громадян, взаємозв’язок адміністрації школи з громадськими організаціями, тощо.

В результаті таємного голосування роботу директора Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст. визнано задовільною.

Переглядів: 281 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]