Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Листопад » 6 » Періодична система Д.І.Менделєєва. Перезавантаження.
22:39
Періодична система Д.І.Менделєєва. Перезавантаження.

30 жовтня в Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було людно, адже в гості навідалися хіміки Ужгородського району. Іменинницею була Періодична система хімічних елементів Д.І.Менделєєва, якій у 2019 році виповнилося 150 років. Багато це чи мало - не важливо, головне, що ця СИСТЕМА змінила СВІТ!!! І це не перебільшення, не дарма ООН назвала 2019 - роком Періодичної системи Д.І.Менделєєва.

На изображении может находиться: 16 человек, в том числе Світлана Галь, Ірина Комят, Елена Ганич, Леся Худанич и Lyudmila Gavrish, люди улыбаются, люди стоят
Як годиться на "іменинах" всі розмови велися навколо "винуватиці" події. Вступне слово мала методист РМК Ком’ят І.Ф., яка окреслила тематику круглого столу та нагадала присутнім про значення періодичного закону та періодичної системи хімічних елементів.

На изображении может находиться: Ірина Комят, в помещенииВчитель хімії Анталовської ЗОШ І-ІІ ступенів Манівчук Н.І. презентувала “Періодичну систему хімічних елементів, як геніальний винахід Д.І.Мендєлєєва”, а вчителі хімії Шишлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Медве А.П. та Чертезької ЗОШ І-ІІ ступенів Опаленик М.П. розповіли про “Хімічні елементи в живих організмах” та “Хімічні елементи в Земній корі”, відповідно.

На изображении может находиться: экран и в помещении

На изображении может находиться: Andrea Medve, сидит, экран и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, в помещенииТакож присутні мали можливість ознайомитися з виставкою «Періодична система Д.І.Менделєєва. Version 2.0».
"Розважальна" програма була представлена у вигляді веб-квесту з використанням хмарного сервісу
#Classtime у поєднанні з QR-кодами «Подорожуючи Періодичною системою хімічних елементів», який провела вчитель хімії Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ганич О.В. 

 

На изображении может находиться: Ірина Комят, сидит, стол и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди сидят

Дорослі дяді і тьоті - вчителі хімії - захоплено подорожували періодичною системою, виконуючи різнопланові завдання на віртуальних станціях-зупинках. Звичайно, перемогла дружба, адже працювали професіонали!
Ну, і які іменини без тортика - смачна версія Періодичної системи див.фото.
Нет описания фото.

Переглядів: 181 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]