Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Серпень » 31 » Підготовка до навчального року
08:55
Підготовка до навчального року

Цей навчальний рік буде для українських шкіл чи не найважчим. Робота закладів освіти з 1 вересня поділиться на декілька форм. Для того, щоб навчальний процес відбувався офлайн ( в ліцеї) потрібно було виконати ряд умов. Найголовніша - це БЕЗПЕКА наших дітей, а відповідно облаштування найпростіших укриттів, щоб у разі ракетної небезпеки діти мали можливість сховатись і там продовжити урок.
За сприяння відділу освіти Холмківської ОТГ, який повністю забезпечив наш заклад розхідними матеріалами ( пісок, мішки і т. д.), Пігана Михайла Михайловича, який надав гравій для заповнення мішків, згуртованості працівників ліцею та небайдужих батьків у нашому закладі було облаштувано евакуаційні зони. Адміністрація ліцею виносить щиру подяку всім, хто долучився до цієї важливої справи, хто пожертвував своїм часом, фізичною силою задля безпеки наших дітей! Щиро хочемо висловити слова вдячності наступним батькам :

Сливці П., Гоголу М., Матьовці Ю., Паньку О., Посипанці Й., Прилукіну В., Чермаку М., Ганусину А., Ганусину М., Ганусину Т., Слов’яну П., Жидику В., Черняку Б., Дронишинцю В., Готрі В., Боркесу К., Балогу І., Жирошу Я., Поповичу Д., Фесущаку М. , Фулайтару В, Ставинському Я., Жганичу В.

та учням Кіс Д., Гайданці О., Готрі М., Куруцу О., Боляк А. , Брезі М. Матьовці  Д., Гутичу М, Паньку В.
Особлива подяка належить Мелешу В.В., який надав погрузочний вилочний електричний навантажувач, Адамчуку Б. О., який надав дошки для укріплення захисної конструкції. Разом ми - СИЛА!!!

Переглядів: 43 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]