Вітаю Вас, Гість
Головна » 2011 » Грудень » 26 » про нас
15:01
про нас
 
 
Інформація про школу
Школу побудовано у 1903 році. В 1985 році було добудовано приміщення семи класів, бібліотеку, їдальню. В одному з класів обладнано краєзнавчий музей. Для кращого навчання в школі створені кабінет початкового навчання, математики, української мови та літератури, словацької мови та літератури, інформатики, котрий обладнано сучасними комп’ютерами, підключеними до Інтернету. Учні вивчають дві іноземні мови англійську, німецьку та мову нацменшин – словацьку. В школі працює шкільна бібліотека, бібліотечний фонд якої становить 4227 книжок, підручників – 1700, художньої літератури – 2527. Учні школи забезпечені підручниками на 89%. В школі працюють дві групи продовженого дня на 57 учнів 1-7 класів. В шкільній їдальні харчується 57 дітей. Для занять спортом при школі обладнано спортивний майданчик. Для розширення кругозору учнів працюють гуртки: краєзнавчий, танцювальний, «Геометричне моделювання», «Юний командир», «Юні туристи», «Умілі руки», а також факультатив «Вступ до інформатики». Учні школи відвідують Тарнівецьку музичну школу, Ужгородську школу мистецтв, спортивний клуб «Слован Йовро», секцію дівочого футболу, секцію греко-римської боротьби, гімнастики, волейболу. Загальна зайнятість учнів у гуртках складає 121%. В школі на даний час навчається 117 учнів. Кількість класів – 11 Кількість вчителів – 23, з них вчителі з вищою категорією – 16, вчителі І категорії – 4, ІІ категорії – 1, «старший вчитель» - 6, «вчитель-методист» - 4, «відмінник освіти» - 3. Педагоги школи брали участь та стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»
Учні школи, які перемагали у районних предметних олімпіадах:
Фулайтар Валерія (11 кл.) – німецька мова – ІІ м., історія – ІІІ м.;
біологія – ІІІ м;
Лошак Каріна (9 кл.) – біологія – ІІІ м.; українська мова – ІІ м.;
Шаранич Володимир (8 кл.) – географія –І м.;
Піпаш Вікторія (11 кл.) – українська мова – ІІ м.
Переможці в МАН:
Слов’ян Івета (11 кл.) – українська мова – ІІІ м. в обласному етапі;
Киселиця Катерина (10 кл.) – українська л-ра - ІІІ м. в обласному етапі;
Фулайтар Валерія (11кл.) – історія – ІІІ м. в обласному етапі.
Переможці районних конкурсів з образотворчого мистецтва:
3-тє місце Грицюк Ольга (6 кл.) – «Безпека та мир в Україні»;
1-ше місце Готра Даніела (7 кл.) – «Спадщина Т.Г.Шевченка»;
2-ге місце Готра Даніела (7 кл.), 3-тє місце Грицюк Ольга – «Знай і люби свій край»;
2-ге місце Піпаш Володимир, 3-тє місце Грицюк Ольга – «Податки очима дітей»;
3-тє місце Готра Даніела – «Зоологічна галерея».
Учениця школи Сливка Даніела (4 кл.) посіла ІІ місце в обласному конкурсі на кращого читця словацької поезії та прози «Чарівність казки», а дует Сливка Даніела та Шахайда Евеліна (4 кл.) – ІІ місце в обласному конкурсі словацької пісні «Золотий соловейко».
Педагогічний колектив працює над проблемним питанням:
«Диференційований та індивідуальний підходи в навчально-виховному процесі як вирішальний фактор соціалізації особистості»
 
Переглядів: 600 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]