Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Про підсумки проведення Дня здоров’я
16:06
Про підсумки проведення Дня здоров’я

Відповідно до плану роботи школи 13.10.2016р. з учнями школи було проведено День здоров’я. 

Більшість учнів школи та педагогічних працівників взяли участь у заходах. День здоров’я було розпочато загальношкільною зарядкою.

            Вчителями початкових класів Юрчук В.Т., Шкрибою Н.П., Сукович Л.В., Панько В.О. було проведено «Веселі старти»  для учнів 1-4 класів.

У змаганнях з елементами футболу взяли участь учні 5-11класів. У жонглюванні м’ячем кращими були: Крупа О. (9 кл.), Щобак С.(8 кл.),  Габор В. (9 кл.). Кращі удари по воротах здійснили: учні 9 класу – 17 влучень, учні  6 класу – 12 влучень, учні 10 класу – 10 влучень.

У підтягуванні у висі на перекладині взяли участь юнаки 8-11 класів. Кращих результатів досягли: Станко А. (11 кл.) – 25 разів, Русник В. (8 кл.) – 20 разів, Піпаш В. (10 кл.) – 10 разів.

            У рамках Дня здоров’я було організовано та проведено благодійний ярмарок до Дня захисника України. Ініціаторами заходу виступили члени учнівського комітету  та  педагог-організатор Ласько Н.Ф.  Було зібрано 1820 гривень, які передані на потреби поранених бійців у зоні АТО.

Класними керівниками було  проведено інструктажі з ТБ  під час спортивних змагань та виховні години про здоровий спосіб життя.

Слід відмітити хорошу організаційну роботу по підготовці до Дня здоров’я вчителя фізичної культури Головки І.С. та класних керівників.

Поскільки День здоров’я припав на передодні свята Покрови – Дня захисника України (14.10.2016р.), то перед початком Дня здоров’я  учителями було проведено виховні заходи до Дня захисника України. Для учнів початкової ланки такий захід було проведено вчителем ЗВ Дендеші І.І. та Юрчук В.Т., для учнів середньої ланки 5-8 класи  виховний захід провели вчителі Ласько Н.Ф. та Ганич О.В., для учнів 9-11 класів виховний захід на тему «Історія української армії» із презентаціями учнів Сливка Д., Піпаша В. підготував учитель історії Огар В.І. У коридорах школи було зроблено виставку плакатів «Воїни української армії». Вчителем праці Комоній Л.І. разом з учнями середньої ланки було виготовлено обереги для воїнів підшефної військової частини.

В цей день учні школи разом із директорм школи Огар В.І., педагогом-організатором Ласько Н.Ф., вчителем ЗВ Дендеші І.І. відвідали воїнів підшефної частини, привітали їх концертною програмою та вручили воїнам виготовлені обереги.

Переглядів: 623 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]