Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Травень » 11 » ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕНН
22:35
ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕНН

У кожної держави, кожного народу є дати, які складають основу базових подій їх історії, підґрунтя національної пам’яті та гордості. Для нас, для прийдешніх поколінь, такою знаковою віхою була і вічно буде перемога над нацизмом.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Друга світова війна назавжди залишиться в історії як жорстоке збройне протиборство, яке призвело до небачених людських і матеріальних втрат. Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.

У цей славетний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, хто на своїх плечах виніс тягар лихоліть, врятував Батьківщину від поневолення, підняв її з руїн у повоєнні роки.

Так з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з суворим дотриманням протиепідемічних заходів, пов’язаних з коронавірусом, 7 травня 2021 року колектив Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст. спільно з відділом культури Холмківської ОТГ вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни мітингом-реквіємом «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!» та поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям.

 

У святі взяли участь голова Холмківської сільської ради, заступник голови Холмківської с/р, староста с.Сторожниця, начальник відділу освіти Холмківської с/р та інші поважні представники державних установ.

 

 

 

 

Переглядів: 86 | Додав: styopa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]