Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Квітень » 11 » Семінар-навчання вчителів географії
15:58
Семінар-навчання вчителів географії

10 квітня 2019 року на базі Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів географії та економіки Ужгородського району.

Згідно з програмою семінару вчитель географії Тисаашванської ЗОШ І-ІІ ступенів Маркуш Е.А. ознайомила присутніх з організацією краєзнавчої роботи на уроках географії та в позаурочний час.

Наступним етапом роботи учасників семінару була участь у майстер-класі «Використання хмарних технологій на уроках географії. Сервіс Classtime”, який провела вчитель географії Ганич Олена Василівна.

Спочатку присутні мали можливість побачити застосування даного сервісу під час фрагмента уроку географії в 7 класі на тему «Рельєф та тектонічна будова Євразії». Учні відповідали на запитання, використовували атласи, підручники, Інтернет-джерела. Більшість вчителів теж долучилися до командної роботи. Результатом спільних зусиль стало будівництво віртуального парку розваг на платформі Classtime. Далі майстер-клас продовжився практичною частиною для вчителів. Ганич О.В. ознайомила колег з можливостями сервісу Classtime та особливостями його використання. Бажаючі мали змогу зареєструватися на платформі та створити свій перший тест. Кожен учасник семінару отримав презентацію з покроковою інструкцією з використання інтернет-сервісу Classtime та список корисних посилань, які можуть використовувати вчителі географії у свої роботі.

На завершення семінару методист РМК Ком’ят Ірина Федорівна підбила підсумки районних олімпіад з географії та економіки, а також надала методичні рекомендації для проведення ДПА з географії в 9 класі.

Семінар пройшов на високому методичному рівні та дуже цікаво.

Переглядів: 213 | Додав: styopa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]