Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Квітень » 19 » Семінар-практикум вчителів фізичної культури Ужгородського району
23:53
Семінар-практикум вчителів фізичної культури Ужгородського району

19 квітня 2019 року на стадіоні с. Сторожниця відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури Ужгородського району на тему «Використання фізичних вправ і занять  з різних видів спорту в військово-патріотичному вихованні учнів в ході гурткової роботи».

Згідно з програмою семінару вчитель фізичної культури Головко Іван Станіславович провів комплексний позакласний захід з військово-патріотичного виховання учнів в ході гурткової роботи. Заняття гуртка підготовлено та проведено методично грамотно,  емоційно  насичено. Вчителем  створено  оптимальні  умови для правильного розвитку дітей,  відрегульовано доцільний руховий режим і  фізичні  навантаження,  підібрано різноманітні  форми  і  способи  організації  навчальної та  ігрової  діяльності  вихованців.

Учні показали фрагмент рукопашного бою, елементи техніки футболу, елементи гімнастики, складання та встановлення туристичного намету, двосторонню гру з футболу, виконували  патріотичні пісні.

Методист РМК Чомоляк А.І. обговорив з присутніми педагогами методичні рекомендації та організаційні моменти щодо проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в 2019 році. 

Переглядів: 221 | Додав: styopa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]