Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Жовтень » 30 » семінар вчителів початкової школи
20:13
семінар вчителів початкової школи

28 жовтня 2019 року на базі Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов семінар практикум вчителів 1 і 4 класів Ужгородського району на тему: «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи»

Засідання розпочав директор школи Огар В.І., який привітав гостей, розповів про методично-технічне забезпечення закладу, досягнення та успіхи учнів та випускників Сторожницької школи.

Далі роботу продовжила вчитель Сторожницької школи Юрчук В.Т., яка ознайомила присутніх з теоретичною частиною заходу: «Використання LEGO на уроках у початкових класах» та запропонувала колегам спробувати різні види роботи з цеглинами LEGO.

 

Продовжила роботу Глюдзик Людмила Василівна, учитель початкових класів Худлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вона провела майстер-клас на тему: «Сучасні прийоми формування життєвих навичок», який складався з трьох видів діяльності: читання з позначками, прийом «Ромашка Блума» та Кейс-метод. Учасники семінару активно долучилися до роботи, старанно виконували завдання, обговорювали різні ситуації, моделювали свої дії, відстоювали власні спостереження та робили висновки.

Засідання продовжила методист відділу освіти РМК Ужгородського району Горгош Л.І., яка акцентувала увагу педагогів на нових нормативно-правових документах МОН України для початкової школи, обговорила особливості організації освітнього процесу в 1 класі нової української школи. Також наголосила на підготовці учнів 3-4 класів до ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

Переглядів: 210 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]