Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 15 » Семінар з історії та правознавства для слухачів курсів ЗІППО у Сторожницькій школі
14:20
Семінар з історії та правознавства для слухачів курсів ЗІППО у Сторожницькій школі

  Семінар з історії та правознавства для слухачів курсів ЗІППО у Сторожницькій школі

12 березня 2016р. в Сторожницькій школі вчителі історії та правознавства Ласько Надія Федорівна та Огар Володимир Іванович  зустрічали гостей -  слухачів курсів з історії  ЗІППО.

На початку директор школи Огар В.І. ознайомив гостей зі здобутками школи. Наступним етапом стало  заняття з правознавства  з елементами тренінгу «Я маю право!», яке проводила Ласько Н.Ф. Учні 9-11 класів були поділені на дві команди.  Перед ними було поставлено завдання – визначити, які права мають діти у нашій країні, та що потрібно робити, щоб  ці права захищати.

Завдання учні виконували різноманітні: «очікування», «асоціація», «мозковий штурм», працювали в групах над проектами, визначали  за Конвенцією ООН , які права дітей  порушено у конкретних ситуаціях.

Не були залишені поза увагою і наші гості. Для них Надія Федорівна також підготувала творче завдання, в якому вчителі взяли активну участь.

Для того, щоб діти відпочили, була використана вправа «рухавка». З підручних матеріалів  учасники тренінгу робили мотузку. Наші гості дітям активно допомагали, даючи зі своїх речей все, що можна було зв’язати.

Після паузи роботу було продовжено. Діти, а також гості, за описом вгадували героя казки, права якого було порушено.

На заключному етапі вчитель підвела підсумки заняття.  Діти виробили рішення, як вони можуть захистити  свої права.

Під час обговорення заняття гості та методист ЗІППО  Шимон Юрій Юрійович високо оцінили рівень проведення  заняття, наголосивши на його інноваційності. Такі заняття дуже подобаються дітям,  вони сучасні, привчають дітей працювати в команді та  проявляти лідерські якості.

Огар В.І. підготував презентацію  «Причини агресії Росії проти України», а учениця 9 класу Сливка Данієла презентувала гостям «Російсько – українські відносини від кінця XIX століття до сьогодення». Був зроблений детальний аналіз трансформації російсько - українських відносин від миру до війни.

 

Переглядів: 399 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]