Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 8 » Семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів організаторів у Сторожницькій школі.
10:18
Семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів організаторів у Сторожницькій школі.

1 грудня у Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів  проходив районний семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів. Тема заняття – «Національно –патріотичне та правове виховання – важливий чинник формування національної свідомості учня».

      Загальноприйнятою метою у світовій теорії і практиці гуманістичного виховання був і залишається ідеал всебічно і гармонійно розвинутої особистості, який іде із глибини століть. Основним завданням сучасної школи є виховання свідомих громадян України, забезпечення умов для творчої самореалізації, самовизначення особистості. Це повинно бути осередком виховної системи.

      Заступник директора з виховної роботи Комоній Лариса Іванівна та педагог-організатор Ласько Надія Федорівна продемонстрували гостям здобутки своєї роботи у цьому напрямку.

       Сторожницька  школа – невелика, але дуже затишна. Директор школи Огар В. І. розповів гостям про питання, над якими працює колектив та наші досягнення.

       Діти – учасники художньої самодіяльності, підняли настрій присутнім, виконавши чудові пісні про Україну.

         Ласько Н.Ф., педагог-організатор провела з гостями інтерактивне заняття з елементами тренінгу «Добро та милосердя». Заняття присвячене темі волонтерства та благодійності. Члени учнівського врядування під керівництвом педагога-організатора  займаються волонтерською діяльністю, підтримують військових Закарпаття морально.

Тема ця  дуже близька небайдужим українцям.

        Учасників було розділено на дві команди по 6 чоловік. Після вправи «знайомство», обрання назви команди та виборів капітана, хороший настрій протягом усього заняття забезпечила вправа «Усмішка по колу».

      Одна команда  визначала, що таке добро, а інша – що таке зло. Капітани презентували свої варіанти відповіді. Потім команди спільно вирішували, як краще поступати в різних ситуаціях – силою чи вмінням домовлятися. (вправа «Мух краще ловити на мед»); розшифровували по буквах слово «Волонтер»; вирішували, яку добру справу вони можуть здійснити у своїй школі в короткий термін. Особливе пожвавлення в залі викликала рухлива гра «Одягни ялинку». Члени команди з підручних предметів одягали «ялинку» - капітана  команди.

      До наступного завдання «Капсула часу» долучилися всі присутні: потрібно було написати не називаючи слово Україна, з чим наша країна асоціюватиметься у світі через 50 років.

      В самому кінці  учасники розповіли про свої враження від заняття. Найголовніше – це позитивний настрій, який панував протягом усього заняття. Загальна думка присутніх  - такі заняття слід проводити з дітьми якомога частіше, адже діти через гру  оволодівають навичками спілкування, вчаться працювати в команді та вільно висловлювати свої думки.

        Заступник директора з виховної роботи Комоній Л.І. розповіла гостям як у нашій школі здійснюється національно-патріотичне та правове виховання та продемонструвала наочно як здійснюються різні напрямки цієї важливої роботи.

    Про волонтерський рух у нашій школі розповіли  голова учнівського врядування Шевчук Каміла та  член учкому Сливка Дана.

    Методист Ужгородського РМК Гричак Марія Миколаївна підвела підсумки роботи семінару, відмітивши хороший організаційний рівень.

Переглядів: 641 | Додав: styopa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]