Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Травень » 26 » Співпраця школи
11:26
Співпраця школи

Співпраця школи

У народі кажуть – скільки мов знаєш, стільки разів ти людина. Колектив Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородської районної ради Закарпатської області, пам’ятаючи народну мудрість, більше 10 років впроваджує вивчення словацької мови у навчально-виховний процес. Словацьку мову тут учні вивчають з першого класу. 
Наша школа налагодила тісні зв’язки зі словацькими громадськими організаціями, консульством Словаччини в Закарпатській області, Ротарі клубом «Класік» (м.Кошіце).

Ми співпрацюємо з кафедрою словацької мови та літератури ДВНЗ «УжНУ». Студенти щорічно проходять педагогічну практику в нашій школі. Учитель словацької мови Сливка Беата щедро ділиться з майбутніми вчителями педагогічним досвідом. Учні нашої школи відвідують заходи, які влаштовують викладачі кафедри в університеті.
Нещодавно, у рамках конференції на честь 20-річчя заснування кафедри словацької мови та літератури УжНУ, у нашій школі було проведено зустріч представників громадської організації словаків Закарпаття імені Л.Штура (голова товариства Маланко В.Й.), викладацького складу УжНУ та вищих навчальних закладів Словаччини, викладача ЗІППО Іваць О.М. Завітала і консул Словаччини Янка Бур’янова. Вона тепло привітала учасників конференції, педагогічний колектив та учнів.
Перед гостями виступили директор школи Огар Володимир та учениця 7 класу Сливка Данієла. Вони розповіли гостям про наші досягнення. Щороку діти беруть участь у Всеукраїнському фестивалі національних меншин, обласному фестивалі словацької культури «Бетлегем», «Чарівність казки», «Словенська ружа». І скрізь займають призові місця. Наші діти є частими гостями на телеканалі «Тиса». Свої таланти діти продемонстрували гостям. 
 
Надія Ласько, 
педагог-організатор Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст., 
Ужгородський р-н

           

Переглядів: 439 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]